Gadżety erotyczne dla par: tego o nich nie wiedzieliście!

Stereotypowo mówi się, że gadżetów dla dwojga używają pary, które desperacko chcą uratować swoje życie seksualne. To nieprawda! Obalamy mity na temat zabawek dla dorosłych!

Chociaż większość dorosłych chodzi na randki, jest w stałych związkach i prowadzi życie erotyczne, wciąż jest to swego rodzaju tabu. Nawet w gronie bliskich znajomych! Intymność w związku jest wspaniałą sprawą i nie trzeba o tym rozmawiać publicznie, to fakt. Natomiast nie jest dobrze się tego wstydzić. Mamy dla Was ciekawy artykuł na temat zabawek dla dwojga. Czy dobrze jest ich używać? Czy pary, które mają udane życie erotyczne, też powinny sięgać po dodatki? Oto gadżety erotyczne dla par i wszystko to, czego o nich nie wiedzieliście do tej pory!

Kto korzysta z gadżetów erotycznych?

Chociaż nie mówi się o tym głośno, pracownicy sklepów erotycznych wiedzą, że z gadżetów dla dorosłych korzysta mnóstwo ludzi! Pary, single, młodzi, starzy: zabawki erotyczne nikogo nie dyskryminują. Ich zróżnicowane działanie, bardzo elegancki i dyskretny wygląd, pozwalają na dopasowanie produktu do własnych wymagań. 

Z gadżetów erotycznych korzystają zwykli ludzie. Są to miłośnicy nowinek technicznych, których wśród wibratorów jest naprawdę mnóstwo. Są też kobiety, które pragną nauczyć się przeżywać przyjemność naprawdę. Są panowie, którzy chcą za pomocą gadżetów sprawić jeszcze więcej przyjemności kobiecie. I na odwrót! Akcesoria dla par stały się popularne zwłaszcza w ostatnich latach, kiedy zaczęto odchodzić od tandetnych i brzydkich wibratorów, a rozpoczęto produkcję naprawdę pięknych i dyskretnych, a przede wszystkim dobrych produktów do sypialni. 

Wibratory dla par, czy warto?

To nie jest tak, że wibratory dla par zastępują nam braki w seksie, czy miłości. One niczego nie zastępują. Są jak cukier do kawy: sama kawa jest pyszna i pobudzająca, ale z cukrem od czasu do czasu dobrze ją wypić. Możecie się zdziwić, jak zbliży Was do siebie taki niepozorny gadżet. Ile śmiechu będzie przy odkrywaniu funkcji, ile nowych wrażeń, ile bliskości! Zdecydowanie warto się na to skusić. Zwłaszcza kiedy świetnie się znacie i uwielbiacie swoje życie łóżkowe!

Dyskretne wibratory jako luksusowy dodatek do sypialni

Tak, luksusowy! Mogliście nie wiedzieć, że dużym powodzeniem na rynku cieszą się wibratory, które wyglądają jak biżuteria i są nie mniej ekskluzywne. Taki prezent jest w tak dobrym tonie, że można podarować go w gronie rodziny. Nikt nawet się nie domyśli, że jest to wibrator. Serio! Możecie sprawdzić nasze słowa, oglądając produkty marki ZALO. O tym producencie jakiś czas temu było głośno w telewizji. 

Bardzo luksusowe wibratory są również drogie. Jednak nie musimy wydawać kilkuset złotych, by otrzymać gadżet erotyczny bardzo dobrej jakości. Dyskretny, wodoodporny wibrator o świetnym działaniu kupimy za około 200 zł. Wydaje Wam się, że to dużo? Potraktujcie to jako inwestycję na długie lata. Gadżety erotyczne za 20 lub 30 zł są... słabe. Nic dziwnego, że tak wiele osób ma złą opinię o gadżetach erotycznych, jeśli znają tylko akcesoria erotyczne kiepskiej jakości. 

Co dają gadżety erotyczne dla par?

Nic nie zastąpi miłości między dwojgiem ludzi, dlatego miłość i zaufanie jest podstawą udanego związku. Zanim sięgniemy po gadżety erotyczne, musimy obalić mit, jakoby że wibrator zdetronizuje mężczyznę, a sztuczna pochwa zastąpi kobietę. To bzdura! Za to możecie się świetnie bawić wspólnie z takimi akcesoriami. Dlaczego?

  • Nie każdy potrafi tak zorganizować grę wstępną, by za każdym razem były fajerwerki. Cóż, wystarczy wibrator dla par, by mieć ten kłopot z głowy. 
  • Wiedzieliście, że masaż wibratorem pozwala kobiecie rozluźnić się i chętniej osiągać orgazmy podczas seksu bez wibratora? Tak! Zabawki erotyczne uczą nas przeżywania przyjemności.
  • Akcesoria erotyczne, niekoniecznie wibratory, może to być nawet świeca do masażu, sprawiają, że pary poświęcają sobie więcej czasu. Bliskość jest w naturalny sposób wydłużona, a Wy jesteście szczęśliwi i zrelaksowani jeszcze przed momentem kulminacyjnym. 

Przy okazji rozmowy o gadżetach erotycznych, chcieliśmy zaznaczyć, jak ważne jest, by się w związku starać. Nie chodzi nam o seks, a o uwagę. Czułość, dotyk, zastanawianie się nad tym, co lubi nasza ukochana druga połówka. Ważne są również rozmowy i otwartość. Nikt z nas nie rodzi się ekspertem od życia łóżkowego, ale kiedy dobrze poznamy partnera/partnerkę, na pewno wejdziemy na imponujący poziom. Kochani, warto się starać dla kogoś, kogo się kocha! Sprawdź również bieliznę erotyczną.

Artykuł zewnętrzny

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz