Użyteczne prezenty dla pary młodej

W dniu ślubu młoda para obsypywana jest prezentami. Są nimi najczęściej pieniądze lub przedmioty przydatne w gospodarstwie domowym. W tym wyjątkowym dniu warto zaskoczyć młodych i ofiarować im oryginalny prezent-przeżycie, np.: weekend w Spa, lot widokowy balonem czy voucher do teatru i kolację z dancingiem. Parom w trakcie urządzania domu lub mieszkania można podarować poradę architekta.

Porada architekta

Oryginalny i bardzo użyteczny prezent ślubny to profesjonalna porada architekta. Upominek będzie wyjątkowo cenny dla par, które planują bądź są w trakcie budowy czy urządzania domu. To szybki i łatwy sposób, by dowiedzieć się, jak zaaranżować wnętrze albo ogród. Konsultacje dotyczą np. doradztwa w zakresie wyboru mieszkania, materiałów wykończeniowych czy możliwości zmian w urządzonym już domu. Architekt pomaga także zagospodarować przestrzeń wokół pomieszczeń mieszkalnych. Specjalista udzieli cennych wskazówek dotyczących projektu ogrodu, jego elementów i użytecznych rozwiązań.

Weekend w Spa

Prezentem na ślub może być także ofiarowanie młodej parze vouchera na wspólny weekend w ośrodku odnowy biologicznej. To rewelacyjny pomysł na upominek. W trakcie wyjazdu para może odpocząć i zrelaksować się po stresujących przygotowaniach do ślubu oraz cieszyć się zawartym związkiem małżeńskim. W ofertach ośrodków Spa znajdują się liczne atrakcje dla gości, jak: korzystanie z sauny, basenów, hydromasaży, jacuzzi, groty solnej czy różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych na ciało i twarz. Ciekawą formą spędzania czasu razem jest np. masaż dla dwojga. Popularnością cieszą się: masaż gorącymi kamieniami, czekoladą, bambusem czy olejkami eterycznymi.

Voucher do teatru

Oryginalnym prezentem na ślub jest voucher do teatru. Ciekawym rozwiązaniem jest podarowanie młodej parze możliwości obejrzenia spektaklu połączonego z kolacją zakończoną dancingiem. Młodzi mają zapewnione kilka godzin dobrej zabawy we dwoje. Po sztuce teatralnej goście zapraszani są na kolację przy akompaniamencie tanecznej muzyki.

Lot balonem

Loty balonem odbywają się na terenie całej Polski, np. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, a także na Mazurach. Widokowy lot to niezapomniane przeżycie, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci. W prezencie ślubnym można ofiarować indywidualny przelot tylko dla dwojga lub zarezerwować grupowy. Po wylądowaniu uczestnicy dostają pamiątkowy dyplom oraz zostają poczęstowani lampką szampana.

 

Materiał zewnętrzny

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz