Zaplanuj majówkę w mieście!

Przyszedł czas na oczekiwany długi weekend. Masz ochotę wyjechać, jednak obowiązki, pogoda czy ograniczenia finansowe zmuszają cię, by pozostać w domu. Wykorzystaj nasze 4 propozycje i zaplanuj wyjątkowy majowy weekend, nie wyjeżdżając ze stolicy. W mieście również można odpocząć  świetnie się bawić, a przy tym – dobrze wyglądać!

Spotkaj się ze znajomymi  i spędzaj czas kreatywnie – w przestrzeni miejskiej czeka dużo atrakcji. Weekend w mieście wcale nie musi być nudny. Zorganizuj kilka dni aktywnego wypoczynku i doskonałą zabawę z przyjaciółmi, a majówkę 2017 zaliczysz do najbardziej udanych!

Wyprawa dla podniebienia

Gastronomiczna mapa Warszawy może pochwalić się licznymi restauracjami, w których, oprócz dobrych smaków, czeka na nas gościnna, wyjątkowa atmosfera. By smacznie zjeść masz wiele możliwości do wyboru: kuchnie międzynarodowe, typu slow food, tapas bary, targi śniadaniowe czy food tracki. Rozpieszczaj się już od rana i wybierz się na śniadanie do modnej knajpki w twojej okolicy. Wieczorem najlepszym wyborem będą klubokawiarnie, w których możesz rozpocząć całonocną zabawę ze znajomymi. Szminka w mocnym kolorze zmieni twój look z dziennego na wieczorowy, dlatego noś ją zawsze przy sobie.

Uroki Wisły

Wybrzeże Wisły tętni życiem już od kilku sezonów wiosenno-letnich. Gdy pogoda dopisuje, jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków na spotkania w stolicy. Wybierz się ze znajomymi na całodniowy piknik na miejskiej plaży pod mostem Poniatowskiego. Obowiązkowo przespaceruj się przez Bulwary Wiślane i odwiedź Park Fontann. Nad rzeką na pewno przydadzą Ci się okulary przeciwsłoneczne oraz kapelusz lub czapka z daszkiem.

Wycieczka rowerowa

Aktywna przerwa

Kiedy na dworze robi się ciepło, grzechem jest nie wykorzystać sprzyjających warunków na sport na świeżym powietrzu. Umów się ze znajomymi w parku i zabierz ze sobą rower lub rolki. Oprócz dobrej zabawy, poprawisz swoją kondycję i dostarczysz swojemu organizmowi endorfin, których nigdy za dużo – zwłaszcza w majówkę! Lubisz rywalizację? Badminton lub frisbee będzie świetnym wyborem. Jeśli dbasz o swoją sylwetkę zamiast do fitness klubu wybierz się na zawsze czynną siłownię plenerową w twojej dzielnicy. Nie zapomnij przy tym, że profesjonalna odzież sportowa jest tutaj niezbędna.

Zakupy zawsze udane

Galerie handlowe to miejsce zakupów i spotkań towarzyskich. Dla kobiet zakupy z przyjaciółką zawsze są dobrym sposobem na miłe spędzanie czasu. Mimo, że 1 i 3 maja centra są zamknięte – nadal mamy ostatni weekend kwietnia i 2 maja, by wykorzystać ten czas na poszukiwanie wiosennych must have. Jeśli planujesz większe zakupy, na pewno przyda ci się duża torba –  najlepiej shopperka.

- W ferworze codziennych obowiązków nasze decyzje zakupowe są często nieprzemyślane. W domu okazuje się, że zakupiona rzecz jest nam niepotrzebna lub naszym zdaniem niewarta swojej ceny.W Factory, gdzie ceny zawsze są mniejsze od cen regularnych, a oferta dotyczy najlepszych marek, zmniejsza się ryzyko błędnych decyzji zakupowych. – mówi Agnieszka Krajewska (Site Marketing Coordinator w Factory Warszawa Ursus)  - Zachęcamy do odwiedzenia factory.pl i zarejestrowania się na stronie. Regularnie dostarczane informacje na temat promocji i rabatów, pomogą w dokonywaniu smart zakupów, czyli dobrej jakości produktów w niskich cenach.     

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz