Rozmowy i wiadomości bez limitu za 30 zł/mies.

Główną zaletą ofert na kartę jest elastyczność i różnorodność usług, z których można skorzystać, często jednocześnie. Przykładem jest oferta Orange na kartę, gdzie klient może w tym samym czasie zgarniać bonusowe gigabajty danych za doładowania oraz rozmawiać i wysyłać SMS-y bez limitu. W jaki sposób? Poznaj usługę Bez limitu za 30 zł/mies.

Bez limitu za 30 zł/mies. w Orange

Usługi typu „bez limitu” w ofertach na kartę posiada wielu operatorów. Nie inaczej jest w przypadku Orange. Pomarańczowy operator ma aż 7 takich usług w wariancie jednorazowym (na 1 dzień oraz 3, 5, 7, 10, 31 oraz 365 dni) oraz 2 w wersji cyklicznej (na 7 i 31 dni).

Do najpopularniejszych należy wariant cykliczny usługi bez limitu na 31 dni. Za 30 złotych miesięcznie klient dostaje nie tylko nielimitowane rozmowy i SMS-y, ale też 15 GB internetu, w tym 3,18 GB do wykorzystania w roamingu w UE. Usługa odnawia się automatycznie co 31 dni, więc jedyne, o czym trzeba pamiętać, jeśli dalej chce się z niej korzystać, to żeby co miesiąc mieć odpowiednią kwotę na koncie.

Prosta aktywacja i sprawdzanie środków w usłudze bez limitu

Usługę Bez limitu za 30 zł/mies. można w bardzo prosty sposób włączyć, wyłączyć oraz sprawdzić jej ważność i stan pakietu GB. Wystarczy zalogować się do konta w aplikacji Mój Orange i wybrać odpowiednie opcje albo wysłać SMS lub skorzystać z krótkiego kodu USSD.

Szczegóły dwóch ostatnich możliwości przedstawia tabela poniżej:

Polecenie

Kod USSD

SMS pod numer 630

Włączenie usługi

*101*2*31#

AKT31 CYKL lub START CYKL

Sprawdzenie ważności i GB

*101*1#

ILE

Wyłączenie usługi

*101*1*0#

NIE

 

Bonusy za doładowania dla tych, którzy potrzebują więcej gigabajtów

Co z jednak z osobami, dla których 15 GB miesięcznie to za mało? Czy muszą kupić dodatkowy pakiet internetu? Niekoniecznie. Orange daje bowiem darmowe gigabajty za doładowania. Za każde doładowanie przez stronę https://doladowania.orange.pl/ użytkownik dostaje 5 GB danych.

Można jednak mieć jeszcze więcej, jeśli zmieni się taryfę na Orange Free na kartę. Otrzymuje się wtedy kolejny bonus, którego wysokość zależy od kwoty doładowania. Dokładne informacje zawiera poniższa tabela:

Wysokość bonusu

2,5 GB

5 GB

15 GB

25 GB

50 GB

100 GB

Kwota doładowania

5 zł

10 zł

30 zł

50 zł

100 zł

200 zł

 

Można więc środki z doładowań przeznaczać na opłacenie usługi Bez limitu za 30 zł/mies. w Orange, a przy okazji dostać sporo bonusowego internetu. Dopiero jeśli wszystkie gigabajty po zsumowaniu ciągle okażą się niewystarczające, warto dokupić dodatkowy pakiet danych.

Artykuł zewnętrzny

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz