Rozrywka na torze wyścigowym

Jazda Ferrari jest spełnieniem marzeń wielu kierowców. To również świetny pomysł na prezent dla ojca lub męża. Przejazd bolidem KTM X-BOW po torze wyzwala ogromne pokłady adrenaliny, dzięki czemu można poczuć się niczym Robert Kubica. Subaru Impreza to doskonały samochód rajdowy, który sprawdza się w każdych warunkach, więc jazda nim będzie niezwykłym przeżyciem dla każdego kierowcy.

Tor wyścigowy jest miejscem, gdzie można osiągać maksymalne możliwości samochodów. Jest to rozrywka nieporównywalna z żadnym innym terenem.

Jazda Ferrari 458 Italia po torze wyścigowym

Ferrari jest klasą samą w sobie. Ten samochód budzi podziw nie tylko swym diabelskim wyglądem, ale też niebotycznymi parametrami. Model 458 Italia osiąga maksymalną prędkość 340 km/h i jest wyposażony w silnik V8 o pojemności 4,5 l. Ta zdumiewająco szybka maszyna przyspiesza do 100 km/h w ciągu 3.5 sekundy! Jednak najlepiej sprawdza się, gdy jest wystawiona na profesjonalny tor. Ferrari jest marzeniem wielu miłośników motoryzacji, więc jazda nim będzie doskonałym prezentem na urodziny ojca lub męża, którzy pasjonują się sportowymi autami. Voucher umożliwiający przejazd jest czynny całą dobę, więc można przyjechać na tor, obserwować jazdy innych i wybrać dla siebie najbardziej odpowiedni moment. W zestawie są też dostępne modele 430 oraz 430 Cabrio.

Przejazd bolidem KTM X-BOW

Przejazd bolidem na profesjonalnym torze wyścigowym, gdzie można osiągnąć maksymalne możliwości tej maszyny jest niezwykłym doświadczeniem, które pamięta się na długie lata. Pojazd ten ma silnik 2,0 TFSI, a do 100 km/h przyspiesza w 3.9 sekundy. Dzięki 240 koniom mechanicznym bolid osiąga maksymalną prędkość do 217 km/h. Jest to auto idealnie dostosowane do nagłych zakrętów i serpentyn na torze wyścigowym. Nie ma w nim skomplikowanych zabezpieczeń i systemów, które ułatwiałyby jazdę, więc jazda nim wyzwala skrajne pokłady adrenaliny. Jest to więc idealny prezent dla wszystkich osób nie bojących się nowych wrażeń i ekstremalnych doznań.

Jazda rajdowym Subaru Impreza po torze wyścigowym

Subaru Impreza jest autem, które słynie z doskonałej przyczepności. Jest to też samochód, który wielokrotnie triumfował w zawodach rajdowych na całym świecie. Jazda Subaru, które jest wyposażone w 300 koni mechanicznych będzie niesamowitym doświadczeniem dla każdego kierowcy. Niezależnie, czy pasjonuje się wyścigami rajdowymi czy nie. Na wstępie jednak uczestnik przejdzie krótkie szkolenie dotyczące zasad prowadzenia pojazdu. Następnie pokona jeden odcinek trasy na fotelu pasażera. Dzięki temu przygotowaniu znacznie lepiej sprawdzi się w roli kierowcy tej wspaniałej maszyny z japońskiej fabryki.

 

Materiał zewnętrzny

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz