Zabiegi w salonie kosmetycznym Sekrety Piękna

Medycyna estetyczna już dawno przestała być tematem tabu, a korzystanie z niej stało się czymś naturalnym. Kobiety i mężczyźni, którzy znają swoje ciało i wiedzą, co są w stanie poprawić sami, a co nie doskonale zdają sobie sprawę, że czasem to właśnie medycyna estetyczna jest rozwiązaniem idealnym.

Medycyna estetyczna  - cała prawda

Salon kosmetyczny Kraków - Sekrety Piękna posiada w swojej ofercie zabiegi, które bez użycia skalpela sprawią, że ciało stanie się gładsze, bardziej jędrne, nawilżone lub odżywione. Kosmetologia podstawowa zawiera bardzo popularne i skuteczne zabiegi, które pozwolą szybko i łagodnie zadbać o twarz, ciało i włosy. Do takich zabiegów należy między innymi mechaniczne oczyszczanie twarzy poprzez złuszczanie naskórka przy pomocy diamentowej głowicy po to, nie tylko aby oczyścić skórę, ale również zlikwidować niedoskonałości, zregenerować ją i odmłodzić. W pełni delikatna i bezbolesna mikrodermabrazja diamentowa polecana jest do każdego typu cery, ponieważ trwa krótko, nie podrażanie i nie powoduje alergii. Jej wysoka skuteczność jest wielokrotnie udowodniona i wiele klientek korzysta z niej regularnie. 

Medycyna estetyczna Kraków w salonie Sekrety Piękna oferuje innowacyjny zabieg Ultherapy, który w rzeczywistości jest rewelacyjnym liftingiem skutecznie działającym bez skalpela, czy też jakiegokolwiek innego ostrego narzędzia. Efekty tego liftingu utrzymują się od dwóch do pięciu lat, co jest w dużej mierze zależne od predyspozycji pacjenta lub pacjentki. Zabieg wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej, który posługując się różnymi głowicami generującymi ultradźwięki penetruje skórę na głębokości od 1,5 do 8 mm. Komórki dotknięte ultradźwiękami błyskawicznie koagulują, co daje efekt obkurczenia. 

Do tego zabiegu zapraszane są osoby, które chcą pozbyć się nadmiernych zmarszczek, nadmiaru skóry na górnej powiece, które chcą podnieść opadające kąciki ust lub oczu oraz uwydatnić linię żuchwy. Do zabiegu nie trzeba się przygotowywać, jedynie na 40 minut przed nim zażywa się lek przeciwbólowy, gdyż zabieg bez niego mógłby się okazać zbyt nieprzyjemny. Liftingu nie wolno wykonywać w trakcie ciąży lub karmienia piersią, a także na skórze dotkniętej chorobą typu trądzik, na otwartych ranach lub przy problemach z krzepliwością krwi. Do zabiegu nie powinny zgłaszać się również osoby z nowotworem lub z ciężkimi i niewyrównanymi schorzeniami ogólnoustrojowymi, takimi jak na przykład niewydolność nerek, czy też cukrzyca lub choroba niedokrwienna serca.

 

Artykuł partnera

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz