Pomysłowy prezent na wieczór panieński od przyjaciółek

Wieczór panieński to czas wyjątkowej zabawy dla przyszłej pani młodej i jej przyjaciółek. Wspólna impreza to okazja do odpoczynku od czasochłonnych przygotowań do ślubu. Ciekawym pomysłem na prezent dla przyszłej mężatki jest ofiarowanie jej użytecznego upominku, który będzie mogła wykorzystać jeszcze przed uroczystością, np.: zabiegu relaksacyjnego, karnetu na opalanie natryskowe czy kuracji nawilżającej na twarz.

Pomysł na prezent dla niej – zabieg relaksacyjny 

Relaksacyjny zabieg w salonie piękności to rewelacyjny prezent dla kobiety, który pozwoli jej na chwilę oderwać się od przygotowań do ślubu. Przeróżnego rodzaju kuracje odprężające nie tylko zrelaksują ciało i umysł, ale także pozytywnie wpłyną na samopoczucie przyszłej pani młodej.

Zabieg floatingu

Floating to głęboko odprężający zabieg na ciało. Uczestniczka wchodzi do kapsuły wypełnionej specjalnym roztworem wodno-solnym. Duże stężenie soli powoduje, że ciało swobodnie unosi się na tafli wody, przez co nie odczuwa się przyciągania ziemskiego, co jest jednym z celów zabiegu. W kapsule panuje całkowita cisza, dlatego można się tam głęboko odprężyć i zrelaksować. Zabieg floatingu odciąża mięśnie, stawy i kręgosłup, zmniejsza bóle głowy oraz obniża za wysokie ciśnienie tętnicze.

Masaż ciała czekoladą

Czekolada ma szerokie zastosowanie w kosmetyce za sprawą jej ujędrniających, wyszczuplających oraz nawilżających właściwości. Rewelacyjnie sprawdza się do masażu całego ciała, czyniąc z zabiegu prawdziwą ucztę dla zmysłów. Kuracja gorącą czekoladą to zatem dobry pomysł na prezent dla przyjaciółki szykującej się do zamążpójścia. Masaż ciała ukoi nerwy, złagodzi stres oraz głęboko zrelaksuje. Po zabiegu skóra jest nawilżona, gładka i odzyskuje zdrowy wygląd, dlatego można z niego skorzystać nawet kilka dni przed ślubem.

Prezent na wieczór panieński – pielęgnacja twarzy

W dniu ślubu o piękną twarz pani młodej zadba makijażystka. Aby make-up prezentował się jeszcze lepiej, na kilka dni przed ślubem warto zadbać o wygląd cery. Przyszłej pani młodej przyjaciółki mogą ofiarować voucher do salonu piękności na dowolnie wybrany zabieg na twarz. Panie z poszarzałą i przesuszoną cerę mogą zdecydować się, np. na witaminowy zastrzyk energii w postaci kuracji arbuzowej lub nawilżającej – bananowo-czekoladowej.

Voucher na opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe to sposób na naturalną opaleniznę bez narażania skóry na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Voucher na kurację sprawdzi się jako prezent dla dziewczyny, która w dniu ślubu chce zaprezentować się w lekkiej opaleniźnie, która dodatkowo podkreśli biel sukni. Efekt widoczny jest natychmiast, bez smug ani zaczerwienień skóry.

 

Materiał zewnętrzny

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz