Noc spadających gwiazd i silent disco na dachu Sukcesji

Zaczyna się na tę samą literę co słowo Sukcesja i jest równie pełen atrakcji. Mowa oczywiście o sierpniu. Przerzucona kartka w kalendarzu przypomina, że to najlepszy czas w roku na imprezy pod gołym niebem. Sukcesja jak co tydzień zaprasza łodzian na cykl wydarzeń na dachu. W programie m.in. letnie kino plenerowe, zabawy taneczne prowadzone przez DJ-ów oraz nietypowa, cicha impreza silent disco połączona z obserwacją Perseidów podczas nocy spadających gwiazd.

Wzruszający film na dachu Sukcesji

Czwartek, godzina 21:00 – czas znaleźć się na wygodnym leżaku na dachu Sukcesji i przenieść się myślami do świata filmu. Taki jest właśnie plan wielu łodzian, którzy co tydzień uczestniczą w projekcjach podczas Letniego Festiwalu Filmowego „Polówka”. 10 sierpnia goście zobaczą dramat obyczajowy pt. „Saturno contro. Pod dobrą gwiazdą”.

Ferzan Özpetek, turecki reżyser, podejmuje temat najbardziej przejmującego rodzaju samotności - tego, którego doświadcza się w towarzystwie bliskich sobie osób. Bohaterem filmu jest grupa przyjaciół, która regularnie bawi się na wspólnych kolacjach, przygotowywanych przez pisarza Davide'a i jego chłopaka Lorenzo. Pozory bliskości pomiędzy 40-latkami niszczy wypadek gospodarza. Lorenzo traci przytomność i trafia do szpitala. Tragiczna sytuacja zbliża przyjaciół, którzy konfrontują się z własnymi uczuciami. Z pozoru tłumią emocje i skupiają się jedynie na swoich potrzebach. Obraz został nagrodzony na prestiżowych festiwalach filmowych w Europie, m.in. podczas David di Donatello we Włoszech.

„Saturno contro. Pod dobrą gwiazdą” jest jednym z filmów w klimacie śródziemnomorskim, które można oglądać w każdy czwartek wakacji na dachu w Sukcesji.

Szaleństwo na parkiecie

Piątkowe popołudnie to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w tygodniu. To właśnie tego dnia Sukcesja zaprasza na gorącą imprezę z cyklu On The Top. Zabawa w rytm największych wakacyjnych przebojów już na stałe wpisała się do harmonogramu letnich spotkań na dachu Sukcesji. Kręgielnia Król Kul zapewnia utalentowanego DJ-a, duży parkiet, wygodne leżaki, roll bar i grillowanie. Wszystko to zachęca łodzian do spędzenia wspaniałych chwil z przyjaciółmi, a najbliższa okazja już 4 sierpnia.

Gorąca impreza lata

Silent disco pod gołym niebem

Z kolei 12 sierpnia, odbędzie się silent disco – oryginalne i gorące wydarzenie muzyczne. Tak zwana cicha impreza polega na zabawie przy zastosowaniu bezprzewodowych słuchawek. Uczestnicy będą mieli możliwość wyboru jednej z trzech ścieżek muzycznych. W repertuarze planowane jest muzyka z lat 80-90’, popularne piosenki znane z radiowych list przebojów oraz disco polo. Za pomocą przełącznika na swoim zestawie słuchawkowym uczestnicy będą mogli wybrać, w rytm jakich przebojów chcą się bawić. Będzie to nietypowe doświadczenie, które zagwarantuje niezapomniane doznania muzyczne. Wypożyczenie słuchawek to koszt 10 zł.

Noc spadających gwiazd na dachu Sukcesji

Tego samego wieczoru będą spełniały się marzenia. Mieszkańcy Łodzi będę mieli okazję obserwować niebo oraz spadające gwiazdy z dachu Sukcesji. To właśnie w nocy z 12 na 13 sierpnia będą panować najlepsze warunki do obserwacji Perseidów. Sukcesja zachęca do spędzenia wieczoru i nocy na wygodnych leżakach na dachu. Przygotowano liczne konkursy z nagrodami oraz promocje na barze. Wejście na dach znajduje się na poziomie IV za Kręgielnią Król Kul.

Aż do końca sierpnia Sukcesja zaprasza do zabawy pod gołym niebem w rytm letnich klimatów. W razie niesprzyjających warunków pogodowych wszystkie imprezy przenoszone są do Sali balowej.

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz