Najbardziej praktyczne akcesoria do telefonu dostępne na rynku

Ładowarka, etui czy szkło hartowane to nie jedyne akcesoria, w które możemy wyposażyć nasz telefon. Obok tych nieodłącznych akcesoriów dostępne są także i inne. Oto kilka praktycznych gadżetów, które znacząco ułatwią nam codzienne korzystanie ze smartfona.

Powerbank

To akcesorium do telefonu przyda się w szczególności tym osobom, które bardzo często korzystają ze smartfona poza domem i chcą skutecznie uchronić się przed nagłym rozładowaniem baterii, gdy nie mają oni dostępu do gniazdka lub zwyczajnie zapomną ładowarki. Kluczowym parametrem każdego powerbanka jest jego pojemność. Najlepiej, by pozwalał on na podwójne uzupełnienie baterii posiadanego telefonu.

W związku z tym, parametr ten wynosić powinien minimum 5000 – 6000 mAh. Tak więc dla baterii telefonu wynoszącej 3000 mAh rzeczywiście wystarczy na dwa naładowania tego urządzenia. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że z pomocą takiego gadżetu będziemy w stanie naładować baterię nie tylko naszego telefonu, lecz również laptopa, tabletu, aparatu cyfrowego czy smartwatcha. Bardzo praktyczne są modele wyposażone w dwa porty USB, dzięki czemu jesteśmy w stanie podpiąć do powerbanka dwa urządzenia równocześnie.

Uchwyt

Tego typu akcesorium najczęściej jest kupowane przez kierowców, którzy chcą wykorzystać swój telefon jako nawigację samochodową. Uchwyty przeważnie mocuje się na przedniej szybie, przy pomocy specjalnej przyssawki, lecz na rynku spotkać można się również z modelami przytwierdzanymi do deski rozdzielczej lub kratki nawiewu. Osobną grupę produktów stanowią uchwyty rowerowe montowane na kierownicę jednośladu. Wszystko to ma na celu zapewnić wygodę korzystania z telefonu jako nawigacji.

Karty pamięci

Karty pamięci umożliwiają rozszerzenie wbudowanej pamięci naszego telefonu nawet o kilkadziesiąt gigabajtów, a w niektórych przypadkach nawet ponad sto gigabajtów. Dzięki temu jesteśmy w stanie przechowywać na nim wszystkie ulubione utwory muzyczne, zdjęcia czy filmiki, ale również niezbędne nam aplikacje oraz programy

Słuchawki

Przydadzą się zarówno podczas dłuższych podróży, jak i codziennych dojazdów do szkoły, na uczelnię czy do pracy. Do wyboru mamy słuchawki dokanałowe, douszne oraz nauszne. Podzielić można je także na przewodowe oraz, cieszące się w ostatnim czasie coraz większą popularnością, bezprzewodowe, czyli po prostu pozbawione kabla. Nie tracąc czasu, możemy doładować się poprzez słuchanie ulubionej muzyki lub posłuchać książki, której nigdy nie znajdujemy czasu przeczytać.

 

Materiał zewnętrzny

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz