Jakie są serwisy randkowe dla swingersów, osób LGBT, katolików...?

Ilu ludzi, tyle różnych preferencji i upodobań. Społeczeństwo staje się coraz bardziej tolerancyjne, ale do pełnej wolności jeszcze nam daleko. Niemniej jednak wszyscy się zapewne zgodzimy, że każdy zasługuje na miłość i szczęście. Ludzie potrzebują innych ludzi, a jednym z miejsc na znalezienie osób o podobnych zainteresowaniach są serwisy randkowe. A które z nich mogą spodobać się  swingersom, osobom LGBT, a które katolikom? 

Po co są serwisy randkowe?

Wiele osób może mieć negatywne skojarzenia z serwisami randkowymi. Wydaje się jednak, że ludzie, którzy źle myślą o tego typu serwisach, nie dostrzegają mnóstwa korzyści, które daje używanie ich. Przede wszystkim, poznawanie innych przez internet, dla wielu może okazać się o wiele prostsze niż w robienie tego bezpośrednio. Nie widząc drugiej osoby, jest dużo łatwiej np. rozpocząć rozmowę, gdyż wyzwala to nieco mniej emocji. Komunikując się na odległość, zwykle czujemy się swobodniej, gdyż nie boimy się aż tak bardzo odrzucenia. Serwisy randkowe są więc idealnym miejscem dla ludzi o odmiennych niż większość społeczeństwa poglądach.

Serwisy randkowe dla swingersów

Z serwisów randkowych z powodzeniem mogą korzystać swingersi. Dla osób nieobeznanych w temacie, kim są swingersi, wyjaśniają autorzy bloga www.polowki.pl. Powstało już wiele serwisów randkowych, które są przyjazne ludziom o takich upodobaniach. 

  • SDC.com - przeznaczony zarówno dla par, jak i samotnych osób. Daje możliwość nie tylko “matchowania” się z innymi użytkownikami, ale również udziału w różnych wydarzeniach i imprezach. Baza członków jest imponująca, bo możemy wybierać aż spośród około 3 mln członków z całego świata.
  • DateZone.com - serwis przeznaczony nie tylko dla swingersów, ale również dla ludzi o innych upodobaniach. Ze swojej natury DateZone umożliwia przelotne spotkania, raczej nie znajdziemy tam stałych relacji. Jako strona dla społeczności swingersów może sprawdzić się całkiem nieźle. 
  • Badoo.com - jest to serwis o bardzo uniwersalnym charakterze, a swingersi mogą się na nim dobrze odnaleźć. Sam serwis jest bardzo uniwersalny, a społeczność jest ogromna i możemy w niej znaleźć reprezentantów różnych ras, odmian etnicznych, a także wyznawców wielu poglądów i przekonań. 

Serwisy randkowe dla osób LGBT

Z zasady większość serwisów randkowych jest dosyć liberalnych i akceptujących ludzi różnych poglądów. Możemy jednak wyróżnić te, które osobom LGBT mogą dawać wyjątkową swobodę w korzystaniu. 

  • Tinder.com - ten serwis nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jest on jednym z przodujących, jak chodzi o serwisy randkowe dla dorosłych. Jednocześnie jest serwisem nie tylko dla ludzi o klasycznej orientacji seksualnej. Posiada on funkcję wyszukiwania osób LGBT w tym trans i queer. 
  • Queer.pl - jest to strona stworzona z myślą o osobach mających niestandardowe orientacje seksualne. Ma bardzo rozbudowaną sekcję randkową, ale również znajdziemy na nim różne publikacje i artykuły, umożliwiające zdobywanie nowej wiedzy z różnych dziedzin związanych ze społecznością LGBT. 

Serwisy randkowe dla katolików

Wśród mnóstwa serwisów randkowych możemy znaleźć również takie, które są przyjazne katolikom. To takie serwisy, które swoimi funkcjami umożliwiają znalezienie osób tej samej wiary, co jest zwykle istotne dla osób będących zwolennikami tradycji katolickiej. Gdzie szukać?

  • Be2.pl - jest to serwis, który co prawda nie został stworzony dla wierzących katolików, ale posiada przydatną opcję znajdowania osób o tej samej wierze co my. Jest więc łatwo znaleźć osoby, które jednocześnie mają podobne co my poglądy, jeśli chodzi o randkowanie.
  • chrzescijanskierandki.pl - jak sama nazwa wskazuje, jest to serwis zarezerwowany głównie dla katolików. Umożliwia on udział w różnego rodzaju wydarzeniach, na których mamy szansę poznać kogoś o podobnych poglądach co my. Misją serwisu jest tworzenie stałych, trwałych związków.

Artykuł partnera

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz