Impreza na promie – niezapomniany koncert PAPA D podczas rejsu na morzu!

Jeżeli okres Twojej młodości przypadł na lata 80., istnieje duże prawdopodobieństwo, że z wielką fascynacją słuchałeś i tańczyłeś na prywatkach do przebojów Papa D. Kamikaze wróć, Pocztówka z wakacji, Panorama Tatr czy Te głupie strachy – któż z nas nie zna największych hitów grupy nagranych jeszcze z pierwszym składem? Jeżeli z sentymentem wspominasz te czasy, na pewno zainteresuje Cię szalona impreza na pokładzie promu Stenaline, której centralnym wydarzeniem jest koncert Papa D w ramach cyklu Muzyka na fali.

Co powiesz na imprezę na pełnym morzu?

Niecodzienne wydarzenie muzyczne w luźnej i nieformalnej atmosferze na pokładzie statku – brzmi interesująco, prawda? Już 24 listopada tego roku odbędzie się 8. koncert z cyklu Muzyka na fali, w ramach którego wystąpi grupa Papa D. Zespół zaśpiewa największe przeboje i wyczaruje niepowtarzalną atmosferę, sprzyjającą dobrej zabawie i relaksowi. Nietypowa aura i widoki pełnego morza nocą dodają wyjątkowej aury wydarzeniu i sprawiają, że zapamiętasz tę noc na długo. Jeżeli wcześniej nie miałeś możliwości skorzystania z urlopu w pełnym sezonie lub po prostu nie lubisz letnich upałów, masz teraz dobrą okazję do odpoczynku i zabawy, na dodatek przy rytmach muzyki granej na żywo przez znany i ceniony zespół. Wyjazdy jesienne mają swój niepowtarzalny urok i potrafią być równie fascynujące co letni rejs. Legenda polskiej muzyki, która już od 33 lat występuje na polskiej scenie, dostarczy uczestnikom rejsu niesamowitych wrażeń nieporównywalnych z niczym innym. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz cennik biletów znajduje się na stronie https://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/muzyka-na-fali. Druga połowa listopada, z racji chłodnej pogody, zazwyczaj nie sprzyja koncertom w plenerze. Jednak na pokładzie ekskluzywnego statku wycieczkowego wydarzenie towarzysko-artystyczne można odczuwać w komfortowych warunkach. Przeżyj festiwal muzyczny na pełnym morzu i poczuj to, co przeżywałeś przed laty, będąc na koncertach Papa D (wtedy występującego pod nazwą Papa Dance). Powróć duchem i ciałem do swoich najlepszych lat, kiedy muzyka była dla Ciebie jedną z najważniejszych rzeczy w życiu, a dyskoteka była Twoim drugim domem.

Koncertowa atmosfera i wieczór z legendą. Dlaczego powinieneś wziąć udział w imprezie na promie?

Wycieczki promowe cechują się nie tylko wyjątkowymi widokami i możliwością spędzania wolnego czasu w przyjemnej atmosferze, ale również pozwalają całkowicie zmienić miejsce i oderwać się od codziennych problemów. Nawet krótki wyjazd może dodać Ci zastrzyku energii i sprawić, że z większą energią i motywacją powrócisz do codziennych obowiązków. Po wieczorze pełnej wrażeń i wyjątkowym koncercie odpoczniesz w 2-osobowej kabinie z łazienką typu Comfort Class. Jeżeli nie będziesz chciał kłaść się spać, będziesz mógł tańczyć do białego rana, oczywiście w rytm przebojów legendarnej grupy Papa D. Noc spędzoną na morzu, pod rozgwieżdżonym niebem, na pewno zapamiętasz do końca swoich dni.

Jakie jeszcze atrakcje czekają na Ciebie na promie do Szwecji?

Koncert na promie to jednak nie wszystko. Po nocy pełnej wrażeń, szybkiej regeneracji i dobrym śniadaniu będziesz mógł oddać się rozrywce na promie. Do Twojej dyspozycji są restauracje i bary. W godzinach popołudniowych organizatorzy przygotują dla Ciebie lunch w formie szwedzkiego stołu z pysznym jedzeniem i chłodnym piwem. Popołudnie na statku zapowiada się prawdziwie tanecznie – zabawę rozkręcą nasi didżeje. Zapierające dech w piersi widoki, które czekają Cię podczas wycieczki do Szwecji, impreza na otwartym morzu i taniec pod rozgwieżdżonym niebem – czy nie brzmi wspaniale? Daj sobie odrobinę luksusu i spełnij swoje marzenie.

Po zabawie i relaksie spędzonym na pokładzie będzie czas na zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia z członkami zespołu Papa D, a także szansa na otrzymanie autografu, który będzie przypominał Ci wyjątkowe chwile spędzone na promie.

W cenę wycieczki wliczony jest rejs promem do Szwecji, nocleg w 2-osobowej kabinie z łazienką, lunch all inclusive, koszt ceny biletu na koncert Papa D oraz szereg atrakcji w ciągu dnia.

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz