E-konkursy.info - przyjazny serwis dla miłośników konkursów

Wszyscy konsumenci uwielbiają wszelkiego typu gratisy, dodatki, loterie, proste zakłady sportowe i zdrapki. Markety, firmy i instytucje urządzają więc wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, które przyciągać mają nowych klientów i zapewnić im rozrywkę. Konkursów tych jest jednak tak wiele, że nie sposób samodzielnie kontrolować wszystkich. Z pomocą przychodzi serwis internetowy e-konkursy.info.

Najlepsze konkursy w jednym miejscu

Serwis e-konkursy.info to powszechnie dostępna strona, na której znaleźć można informacje odnośnie kilkuset aktualnie odbywających się konkursów. Nie są to jedynie konkursy organizowane przez znane sieci handlowe, ale także przez instytucje i firmy kulturalne. Konkursy dostępne w serwisie odbywają się zarówno w formie tradycyjnej, jak również internetowej. Na stronie serwisu publikowane są informacje o konkursach, nie oznacza to jednak, że serwis w jakikolwiek sposób pośredniczy w ich realizacji.

Dla zalogowanych i niezalogowanych

Z serwisu mogą korzystać wszystkie osoby, które zainteresowane są konkursami. Nie jest konieczna rejestracja i zakładanie konta, jednak po jej dokonaniu użytkownik otrzymuje dostęp do dodatkowych funkcjonalności serwisu. W najlepszej sytuacji są osoby najbardziej aktywne, które biorą udział w życiu strony, dodają nowe konkursy i udzielają się na forum.

Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość oznaczania interesujących go konkursów. Oznaczenie ma formę kropki w konkretnym kolorze, dzięki czemu w prosty i szybki sposób można dokonać selekcji oferowanych konkursów. Na serwisie funkcjonuje również forum, do którego dostęp mają wszyscy użytkownicy (bez rejestracji dostęp jest ograniczony).

Budowa

Na serwisie dostępnych jest tak wiele konkursów, że bez odpowiedniego pogrupowania trudno byłoby wybrać te najbardziej atrakcyjne. Zawartość serwisu podzielona jest zatem na kategorie i podkategorie, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć interesujące użytkownika opisy. Serwis prowadzi też proste statystyki, w których znaleźć można najbardziej aktywnych użytkowników w danym miesiącu.

Na e-konkursy.info dostępne są nie tylko konkursy tradycyjne, ale również e-konkursy. W szczególności te drugie cieszą się dużym zainteresowaniem. Coś dla siebie znajdą miłośnicy fotografii i sztuki, zwolennicy konkursów smsowych lub organizowanych dla uczniów i studentów. Jedną z najbardziej licznych grup stanowią konkursy internetowe prowadzone poprzez Social Media.

Baza serwisu jest non stop aktualizowana przez użytkowników, a nad jej prawidłowym działaniem czuwa sztab specjalistów, którzy zapewniają stale aktualne i świeże informacje.

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz