Deska do balansowania - Prosta zabawka o wielu możliwościach

Zastosowanie deski do balansowania to zabawka, którą ogranicza jedynie wyobraźnia. Może być używana zarówno przez dorosłych jak i dzieci ze względu na duży limit wagi. Została zainspirowana przez pedagogikę waldorfską i Montessori.

Produkt wysokiej jakości

Deska do balansowania dla dziecka została wykonana z naturalnych materiałów, dzięki czemu jest trwała, a także przyjazna dla środowiska. Prosty design tablicy i staranne wykonanie sprawiają, że łatwo ją wkomponować w wystrój każdego domu. Można ją zobaczyć i wykorzystać jako dekorację lub tablicę ekspozycyjną.

Zabawa dla każdego

Maksymalny limit wagi deski do balansowania wynosi 200 kg. Oznacza to, że mogą z niej korzystać wszyscy - od dzieci, przez nastolatków, po seniorów. Zakup jednej deski może być inwestycją w zabawę dla całej rodziny.

Zabawa na desce do balansowania promuje równowagę i siłę. Zachęca do zachowania równowagi i świadomości fizycznej. Możesz również użyć go jako narzędzia treningowego, które pozwala na wykonywanie różnych ćwiczeń, w tym tych, które są ukierunkowane na konkretne grupy mięśni lub całe ciało.

Dziecko na placu zabaw

Prawidłowy rozwój psychomotoryczny

Jedynym ograniczeniem w wykorzystaniu deski do balansowania jest Twoja wyobraźnia. Produkt ten został zaprojektowany z myślą o treningu równowagi. Wzmacnia miednicę i poprawia zdolności motoryczne. Balansując na desce, dziecko może rozwijać się na każdym etapie swojego życia, a nawet od najmłodszych lat. Ćwiczenia z deską wpływają jednak nie tylko na rozwój psychomotoryczny. Mogą być również świetną zabawą.

Deska do balansowania może służyć jako kołyska dla najmłodszych dzieci. Dla dorosłych może służyć do poprawy równowagi lub zabawy z dzieckiem. Niezniszczalny kształt balance board pozwoli na kreatywność i innowacyjność. Może służyć jako most lub fort w większych budowlach, ale nie będzie wykorzystywana w tradycyjny sposób.

Deska do balansowania dla dziecka - opinie

Chociaż korzystanie z deski do balansowania jest łatwe, dzieci, które nigdy wcześniej nie korzystały z tego produktu, powinny być ściśle nadzorowane przez rodziców.

Najlepiej jest pomóc dziecku wejść na deskę, trzymać go za ręce, dopóki nie będzie w stanie utrzymać równowagi. Następnie należy pozostać w pobliżu, aby w razie potrzeby asekurować go. Ważne jest, aby dziecko NIE wchodziło na deskę w samych skarpetkach. Zaleca się, aby deska znajdowała się w odległości co najmniej 2 metrów od dzieci.

Można również bawić się na zewnątrz, ale upewnij się, że po zakończeniu zabawy przyniesiesz deskę z powrotem do środka. Drewno jest podatne na działanie czynników atmosferycznych. Ważne jest, aby zachować czystość i higienę. Możesz przetrzeć deskę wilgotną szmatką i całkowicie ją wysuszyć.

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz