Szukasz prezentu dla nastolatka? Doładowanie PlayStation Store to strzał w 10!

Wybór prezentu dla nastolatka to niełatwa sprawa. Prawdę powiedziawszy, to chyba najtrudniejsza grupa docelowa dla takich decyzji. Łatwo wybrać trafiony prezent dla matki, partnera, brata… ale dla nastolatka, który często posiada zmienne gusta to rzeczywiście trudne. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? Doładowanie PlayStation Store! Umożliwi je karta PlayStation Store, która będzie idealną formą prezentu zarówno dla licealistów, jak i uczniów podstawówek.

Zacznijmy od okazji, bo to sprawa w tym przypadku najprostsza: nie ma ona żadnego znaczenia. Otóż w przypadku nastolatków okazja, z powodu jakiej dostają prezent, nie powinna przekładać się na sam prezent. Do nielicznych wyjątków należą może walentynki, choć i tu wiele zależy od danej osoby. Natomiast w przypadku świąt, Dnia Dziecka, mikołajek, zakończenia roku szkolnego, promocji do następnej klasy, zdania matury i tak dalej – doładowanie PlayStation Store będzie równie mile widziane. Wstępny i w zasadzie jedyny warunek: dany nastolatek musi być właścicielem PlayStation. Jednak rodzaj i wersja urządzenia nie są istotne. Doładowanie PlayStation Store zadziała zarówno na nowe PlayStation 4, wcześniejsze PlayStation 3, jak i PSP czy PS Vita.

Jak zasilić PlayStation Store?

Sposobów na doładowanie PlayStation Store jest kilka. Można to zrobić za pomocą kart płatniczych (debetowych i kredytowych) albo przelewem w ramach systemu PayPal. Jednak w przypadku prezentu najlepszym rozwiązaniem będzie karta PlayStation Store. Można ją kupić w stacjonarnych sklepach z multimediami, zamówić w sklepie internetowym, a także nabyć podczas zakupów w wybranych sieciach marketów. Dzięki karcie możemy przekazać doładowanie PlayStation Store dowolnej osobie, nie logując się na jej konsolę ani nawet nie znając jego loginu. Karta PlayStation Store uzupełnia fundusz zgromadzony w wirtualnym portfelu konta PlayStation i może posiadać nominał 50, 100 lub 200 złotych.

Jak to zadziała? Kiedy kupimy kartę PlayStation Store i przekażemy ją w prezencie nastolatkowi, będzie on mógł zalogować się na swoim koncie w PlayStation i za jego pośrednictwem, podając kod znajdujący się na karcie, przekazać środki z niej na swoje wirtualne konto w sklepie. W efekcie takie doładowanie PlayStation Store pozwala na swobodne dysponowanie środkami przez nastolatka. Może on tam kupować takie gry, jakie lubi najbardziej – bez względu na to, czy preferuje gry zręcznościowe, wyścigi samochodowe, gry sportowe czy RPG. Znajdzie tam zarówno klasyczne tytuły, jak i nowe hity. W sklepie PlayStation znajdzie także dodatki i rozszerzenia do wcześniej zakupionych gier oraz przeróżne aplikacje (między innymi pozwalające na zgłębianie rzeczywistości wirtualnej). Będzie mógł też skorzystać ze wszystkich obowiązujących w sklepie promocji i zniżek. Doładowanie PlayStation Store umożliwia samodzielne zarządzanie środkami, dzięki czemu nastolatek może wybrać droższą grę lub kilka tańszych. Niewykorzystane środki pozostają na koncie, więc może je nawet w całości odłożyć, jeśli zbiera na jakiś większy wydatek.

 

Materiał partnera zewnętrznego

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz