Oryginalny moduł led Samsung

Oryginalne moduły led Samsung w dzisiejszych czasach są najlepszą alternatywą dla popularnych taśm led IP68. Mogą one pochwalić się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również oryginalnym designem i dużą żywotnością. Moduły ledowe są zamknięte w hermetycznej obudowie, dzięki czemu doskonale radzą sobie w warunkach, gdzie panuje wysoka wilgotność.

Uniwersalne moduły led dla każdego

Nowoczesne moduły led Samsung to bardzo uniwersalne rozwiązanie, dzięki któremu można stworzyć nawet bardzo skomplikowane, różnokolorowe aplikacje świetlne. W dzisiejszych czasach moduły tego typu wykorzystuje się głównie do podświetlania sufitów podwieszanych, ogrodów, mebli albo w branży reklamowej. Umiejętnie oświetlone banery i reklamy przestrzenne mogą okazać się wspaniałym wabikiem na nowych klientów.

Dlaczego warto postawić na moduły marki Samsung?

Oryginalne moduły ledowe marki Samsung są gwarancją długiej i bezawaryjnej pracy. Firma Samsung korzysta z nowoczesnych technologii i najlepszych jakościowo materiałów, dzięki czemu ich moduły ledowe poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Jeżeli chodzi o samą żywotność to diody mogą zaoferować nawet 60000 godzin ciągłego świecenia. Jest to naprawdę bardzo dobry wynik zwłaszcza, jak weźmie się pod uwagę tradycyjne żarówki. 

Różnorodna oferta

Sporą zaletą marki Samsung jest także to, że oferuje ona swoje moduły w bardzo wielu wersjach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się moduły GOQ 1 LED, GOQ 3 LED i GOQ 4 LED. Pamiętać należy również i o tym, że moduł led Samsung dostępny jest w wielu różnych kolorach. Na półkach sklepowych rekordy sprzedaży bije oczywiście barwa biała (6500K, 10000K i 11000K). Nowością na rynku są moduły led rgb, które mogą świecić w dowolnym kolorze, który wchodzi w skład palety RGB. Wybrany przez nas kolor można ustawić za pomocą dedykowanego sterownika. 

Jakie sterowniki wybrać?

Moduł led Samsung najłatwiej sterować za pomocą specjalnego systemu Mi-Light. System ten oferuje bardzo wiele możliwości, dzięki czemu można ustawić interesujący nas tryb świecenia. Dzięki sterownikowi można również podzielić oświetlenie na wybrane strefy. Pamiętać należy o tym, że pilotem można sterować nie tylko modułem led w sypialni, ale również oryginalnymi taśmami led, które znajdują się na przykład w salonie. 

Gdzie kupić oryginalny moduł led Samsung?

Największy wybór modułów led jest oczywiście w sprawdzonych sklepach internetowych (np. goq-led.pl). Warto wspomnieć również i o tym, że to właśnie sklepy online oferują najlepsze ceny.

 

Artykuł partnera

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz