Miłość, szmaragd i krokodyl - czyli najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe

Ślub i zaręczyny są jednymi z najpiękniejszych chwil w naszym życiu, dlatego warto byśmy zadbali o to by były wyjątkowe! Kiedy myślimy o ukochanej i planujemy oświadczyny przede wszystkim pragniemy wybrać coś wyjątkowego, a zarazem podkreślającego jej unikatowe piękno. Doświadczeni mężczyźni doskonale wiedzą, że wybór właściwego pierścionka zaręczynowego jest gwarancją sukcesu i zadowolenia ich wybranek. Dlatego warto podjąć ten trud i wyszukać TEN JEDYNY, UNIKATOWY EGZEMPLARZ, dzięki któremu usłyszymy upragnione „TAK” i spełnimy marzenia o naszej wspólnej, przyszłej drodze.

Pierścionek zaręczynowy - klasyka czy awangarda?

Aktualne trendy jubilerskie zmieniają się nieustannie, a nieśmiertelne brylanty nie każdej nowoczesnej pani muszą przypaść do gustu. Świetną alternatywą dla wyjątkowej kobiety jest wybór pierścionka zaręczynowego ze szmaragdem. Jeżeli przyszła żona ceni sobie oryginalną biżuterię, a jednocześnie lubi otaczać się luksusowymi przedmiotami to szmaragd będzie świetną alternatywą! Ten zielony kamień (z greckiego smaragdos- zielony klejnot) należy do rodziny Beryli, a swoją charakterystyczną barwę zawdzięcza mieszance jonów chromu, wanadu i żelaza (które nadaje mu właśnie zielony odcień). Szmaragd symbolizuje przede wszystkim kosmiczną witalność, szczęście i wewnętrzną siłę osoby, która go nosi. Zielona barwa i mnogość odcieni wpływa kojąco i leczniczo oraz działa wzmacniająco m.in. na narządy wzroku oraz system nerwowy. Jego unikatowe działanie było doceniane już przez starożytne ludy Persji, Arabii czy Egipcjan, którzy tym właśnie kamieniem obdarzali wizerunki i posągi swoich bóstw.

pierścionek ze szmaragdem

Pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem

Przy wyborze idealnego pierścionka zaręczynowego powinniśmy się kierować przede wszystkim gustem przyszłej narzeczonej. Pierwszym nasuwającym się wyborem jest złoto w swojej klasycznej, żółtej wersji, pamiętajmy jednak, że ten szlachetny kruszec jest dostępny także w wersji białej (white gold) jak i różowawej (rose gold). Pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem występują zarówno w białej jak i klasycznej oprawie, co daje ogromne możliwości przy wyborze idealnej biżuterii. Szlachetne szmaragdy równie pięknie komponują się zarówno ze złotem jak i ze srebrem, dlatego powinniśmy się dołożyć wszelkich starań do wyboru idealnego wzoru jak i motywu naszego pierścionka.

Miłosna energia Wenus zamknięta w szlachetnym kamieniu 

W unikalnych kolekcjach Roren dostępna jest cała gama wyjątkowej biżuterii ze szmaragdami, a szczególne miejsce zajmują w niej właśnie pierścionki zaręczynowe. Wyjątkowe wzory będą pasować kobietom, które cenią ponadczasowy szyk i elegancję, a także miłośniczkom ekstrawagancji i awangardy. Przy wyborze pierścionka zaręczynowego powinniśmy się kierować takimi cechami jak styl ubioru, typ urody jak i codzienne upodobania naszej wybranki. Pamiętajmy, że pierścionek zaręczynowy pozostanie z naszą ukochaną do końca życia, dlatego warto wybrać go starannie by najlepiej podkreślił jej wyjątkowość, a zarazem siłę naszej miłości.

Więcej na https://roren.pl/

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz