Kupuj produkty na święta jeszcze taniej – korzystaj z najlepszych promocji!

Świąteczne wydatki mogą być dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Aby go odciążyć, warto polować na promocje w popularnych sieciach handlowych. Wtedy za przygotowanie udanych świąt Bożego Narodzenia można zapłacić jeszcze mniej!

Według badań Polacy na organizację świąt Bożego Narodzenia przeznaczają z roku na rok coraz więcej pieniędzy. Teraz jest to już średnio około 1,7 tysiąca złotych. Takie świąteczne wydatki to nie tylko prezenty, ale również produkty spożywcze, dekoracje świąteczne czy też ubrania i dodatki, które chcemy założyć na te wyjątkowe dni.

Na przygotowaniu wystawnych świąt Bożego Narodzenia można jednak zaoszczędzić. Jak to zrobić? Warto śledzić promocje organizowane przez sieci handlowe!

Obniżki cen organizowane także na Boże Narodzenie
Sieci handlowe, w tym tak popularne jak Delikatesy Centrum, Dino czy Netto mają dla swoich klientów pełną gamę atrakcyjnych ofert na Boże Narodzenie. Warto zatem na bieżąco sprawdzać, co można znaleźć w ich asortymencie – w ten sposób za udane zakupy świąteczne będzie można zapłacić jeszcze mniej niż zwykle.

Atrakcyjne promocje polegające na obniżeniu cen produktów nawet o 50 proc., a także akcje typu 3 w cenie 1 lub 2 + 2 pozwalają na zaoszczędzenie nawet kilkuset złotych na produktach potrzebnych do urządzenia wyjątkowych świąt.

Dzięki specjalnym promocjom świątecznym możemy kupić niemalże wszystko, co będzie potrzebne do przyszykowania tradycyjnych potraw. W promocji możemy znaleźć między innymi tak podstawowe produkty jak mąka, cukier, olej, śmietana, masło, jajka, warzywa w puszkach, ryby mrożone, bakalie. Także ciekawe obniżki cen dotyczą słodyczy – bombonierek, czekolad, a także owoców cytrusowych chętnie kupowanych właśnie na święta Bożego Narodzenia.

W sieciach handlowych możemy kupić nie tylko potrzebne na wigilijną wieczerzę produkty spożywcze, ale również wiele innych artykułów, w tym między innymi dekoracje czy prezenty dla bliskich – zabawki, zestawy kosmetyków.

Wobec tego popularne sieci sklepów mogą zaoferować swoim klientom szeroką gamę produktów potrzebnych do przyszykowania wspaniałych świąt Bożego Narodzenia – bez przepłacania!

Podczas świątecznych zakupów pamiętaj o następujących zasadach:
• Przygotuj listę produktów potrzebnych do przygotowania świąt – w ten sposób unikniesz zakupu tych, których nie potrzebujesz.
• Regularnie przeglądaj gazetki promocyjne sklepów, aby być na bieżąco z najlepszym promocjami.
• Zrób zapasy tych produktów w promocyjnych cenach, które posiadają dłuższą datę ważności, lub tych, które mogą być zamrożone do czasu świąt.
• Nie kupuj w nadmiarze produktów, które szybko się psują.
• Kupuj gotowe produkty o dobrym składzie, na przykład filetowane ryby – zaoszczędzisz swój czas na świątecznych przygotowaniach.
• Nie odkładaj zakupów na ostatni moment – nie tylko unikniesz stresu, ale także zaoszczędzisz jeszcze więcej, ponieważ produkty przed świętami najczęściej drożeją.

Podsumowując, święta Bożego Narodzenia wcale nie muszą być bardzo drogie. Wystarczy trzymać rękę na pulsie i korzystać z atrakcyjnych promocji szykowanych przez popularne sieci spożywcze jak Netto czy Delikatesy Centrum. Z aktualnymi promocjami można zapoznać się już teraz także on-line na ich stronach internetowych!

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz