Krówki ślubne – wszystko, co warto o nich wiedzieć

Krówki ślubne – wszystko, co warto o nich wiedzieć Krówki na wesele to jeden z hitów ostatnich sezonów. Cukierki wręczane gościom mogą doskonale umilić ich obecność na tak ważnej uroczystości, stanowiąc swego rodzaju podziękowanie. Czym dokładnie są krówki ślubne? Z czego wynika tak ogromna ich popularność?

Ślub i wesele wymagają niewątpliwie odpowiedniej organizacji. Urządzanie takiej uroczystości bywa dość złożonym procesem – nie wystarczy przecież zadbać tylko o zamówienie terminu, wynajęcie sali i orkiestry czy zakup ubrań i obrączek. Choć głównymi gwiazdami są tego dnia państwo młodzi, trzeba pamiętać również o gościach. Każda para chce więc zorganizować swoją ceremonię i przyjęcie w ten sposób, by osoby przybyłe doskonale się bawiły, czuły komfortowo, a impreza pozostała w ich wspomnieniach na bardzo długi czas. Nic więc dziwnego, że jednym z istotniejszych elementów każdego ślubu i wesela jest także upominek dla gości. W ostatnich latach stało się to niemal standardem, dzięki któremu można wyrazić swą wdzięczność za obecność w tak ważnych dla młodej pary chwilach. Nie ma tu znaczenia, czy chodzi o skromne przyjęcie dla grona najbliższych osób czy też huczną imprezę dla kilkuset gości.

Co zatem podarować uczestnikom ceremonii? Pomysłów jest wiele. Ważne, by upominek był symboliczny, a jednocześnie kojarzył się miło, wywoływał przyjemne odczucia i był na tyle uniwersalny, aby miał szansę wpaść w gust każdego. Jednym z takich rozwiązań, które spełnia wszystkie te cechy, są bez wątpienia krówki ślubne. Doskonałe w smaku cukierki na pewno ucieszą obdarowanych. Słodycze to przecież ciekawa opcja na prezent, która stanowi dla zdecydowanej większości powód do zadowolenia. Co ważne – można wybierać różnorodne wersje takich upominków. Krówki na wesele mogą różnić się smakiem czy konsystencją, jednak poza tego typu walorami bardzo ważny jest również ich wygląd. Konkretnie chodzi tu o gustowne opakowanie, które każdy zamawiający wybiera wedle swojego własnego uznania. Można zatem skorzystać z gotowych wzorów lub poprosić o własną wersję. Krówki na wesele zwykle posiadają odpowiedni motyw związany z tego typu uroczystością. Może to być grafika z wizerunkiem pary lub zdjęciem obrączek. Nie ma problemu, by postawić na inne wzory, np. kwiaty, gwiazdki, serca, balony itp. Na pewno każdy cukierek może wyglądać dokładnie tak, jak życzą sobie tego gospodarze wesela, dlatego zwykle słodycze te prezentują się niezwykle elegancko i stanowią miły akcent wizualny. Istotne jest jednak przede wszystkim to, że krówki na wesele są produktem spersonalizowanym. Na ich opakowaniu, poza wzorem, umieszcza się również imiona lub inicjały osób, które wstępują w związek małżeński. Często jest także data ceremonii. W ten sposób goście, którzy otrzymają takie krówki ślubne, będą mieli także coś w rodzaju charakterystycznej pamiątki z tego dnia.

krówki ślubne

W jakiej formie podaje się krówki ślubne? Pomysłów jest sporo, więc każda para wybiera rozwiązanie, jakie wydaje jej się najlepsze. Niektórzy umieszczają po prostu cukierki przy każdym talerzyku, inni wkładają je dodatkowo w specjalne, eleganckie woreczki. Wiele par zamawia krówki na wesele w bardzo dużych ilościach i wsypuje je do słoików czy miseczek znajdujących się na stole wraz z innymi słodkościami. Krówki ślubne mogą być też podarowane na samym początku imprezy, gdy goście częstowani są szampanem przez obsługę sali. Na pewno trzeba też pamiętać o najmłodszych uczestnikach przyjęcia. Jeśli jest dla nich wydzielony specjalny stolik, warto położyć na nim odpowiednią ilość cukierków. Dodatkowo, w przypadku, gdy wynajęty jest animator, można wyposażyć go w tego typu słodycze, by mógł wykorzystywać je do ciekawych zabaw w dziećmi lub używać w formie nagród w konkursach. Jak widać, opcji wykorzystania krówek nie brakuje. Młoda para może wybrać własne rozwiązanie na to, w jaki sposób poczęstować nimi przybyłych na wesele.

Skąd wziąć krówki ślubne? Tu sprawa jest prosta – trzeba użyć internetu. Wystarczy znaleźć odpowiedni sklep, który zajmuje się tworzeniem i sprzedażą weselnych cukierków. Zamówienie dostosowuje się do swoich potrzeb, wybierając ilość, rodzaj i formę opakowania produktu.

 

Artykuł partnera

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz