Colourlock – idealne kosmetyki dla Twojego samochodu

Pielęgnacja samochodu jest bardzo ważna, jeżeli zależy nam na utrzymaniu go w jak najlepszym stanie. Dzięki temu zachowuje on swój nienaganny wygląd przez długi czas. Podróżowanie czystym samochodem jest również bardziej higieniczne i po prostu przyjemne. Skóra w samochodzie wymaga specjalnej pielęgnacji. Dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji pojazdu. Które z nich są niezbędne w wyposażeniu każdego kierowcy? Jakie kosmetyki i akcesoria proponuje firma Colourlock?

Firma Colourlock

Colourlock to producent najwyższej jakości produktów do czyszczenia, pielęgnacji oraz renowacji skóry. Założycielem i twórcą firmy jest Antoni Bogacki, który w 1993 roku zarejestrował w Nowej Zelandii trzy patenty na produkty do czyszczenia, pielęgnacji i ochrony skóry oraz tkanin. Ciekawe jest znaczenie nazwy firmy. Nawiązuje ono do silnego, nowozelandzkiego słońca, które powoduje blaknięcie skóry i w wolnym tłumaczeniu oznacza „zamek chroniący kolory”. To mówi wiele o działaniu kosmetyków Colourlock. Warto podkreślić, że na przestrzeni lat firma zyskała uznanie takich marek jak Mercedes Benz, Volkswagen, czy BMW, a także innych klientów. Najchętniej wybierają oni zestawy do pielęgnacji skóry, które oprócz środka do czyszczenia i pielęgnacji skóry posiadają również niezbędne akcesoria do czyszczenia i konserwacji skóry takie jak szczoteczka oraz mikrofibra.

Kosmetyki od Colourlock

Jakie kosmetyki ma w swojej ofercie firma Colourlock? Do najbardziej niezbędnych należą:

Soft Clean - środek czyszczący do skóry z aplikatorem piany

To preparat, który skutecznie usuwa zabrudzenia i plamy w skórach gładkich oraz skórach anilinowych o otwartych porach. Jest on sprzedawany w specjalnej butelce z aplikatorem piany, który sprawia, że użycie środka jest dużo łatwiejsze. Ogranicza on używanie wody, która jest przecież szkodliwa dla skóry. Warto dodać, że Soft Clean zawiera specjalną kombinację delikatnych komponentów czyszczących skóry. Usuwa wiec zabrudzenia z powierzchni skóry nie uszkadzając jej, nie ściera farby. Co ważne, płyn usuwa także nieprzyjemne zapachy takie jak dym papierosowy, zapachy kuchenne oraz pot ludzki.
 
kosmetyki Colourclock

Colourlock Leder Protector mleczko do kompleksowej ochrony skóry

To środek pielęgnacyjny z kompleksowym systemem ochronnym UV i antyutleniaczami w formie mleczka.  Dzięki swojej zaawansowanej technologii bardzo dobrze produkcji chroni skóry gładkie przed promieniami słonecznymi oraz ich negatywnymi skutkami takimi jak blaknięcie, wysychanie i pękanie. Należy podkreślić, że regularne stosowanie zapewnia utrzymanie dobrego stanu oraz przedłuża żywotność skóry w Twoim samochodzie.

Altleder Softener

Preparat służący do zmiękczania starych i wysuszonych skór, który zapobiega także kurczeniu się skóry. Dzięki niemu dłużej zachowasz żywotność skóry w swoim samochodzie.

Wosk Elephant Leder Preserver

 To wosk, który ochrania i impregnuje wszystkie rodzaje skór gładkich. Jest oparty na w 100% syntetycznych składnikach i ma działanie zmiękczające skórę. Wosk jest równie wolny od kwasów, bezzapachowy nie zawiera tłuszczy zarówno zwierzęcych jak i roślinnych. Warto podkreślić, że zawarte w nim oleje syntetyczne nie jełczeją i nie stanowią pożywki dla bakterii i pleśni. 

Gdzie kupisz kosmetyki Colourlock?

Szeroki wybór kosmetyków oraz akcesoriów Colourlock znajdziesz w sklepie internetowym Motogo. Zajmuje się on sprzedażą środków do czyszczenia i pielęgnacji samochodów. Dzięki produktom od Colurloc, skóra w Twoim samochodzie będzie zawsze wyglądała jak nowa.  

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz