11 kawa w prezencie? Aktywuj swoją CoffeeCard już teraz!

Kawa to napój, któremu przypisuje się wręcz magiczną moc! Aromatyczne espresso z rana potrafi dodać energii na cały dzień; słodka, biała kawa ze spienionym mlekiem może być idealnym pomysłem na krótki odpoczynek po ciężkim dniu pracy. Nie można też zapomnieć, że żaden inny napój nie sprzyja tak rozmowom, jak filiżanka kawy pita w dobrym towarzystwie. Doceniając te wszystkie właściwości kawy, marka Tchibo zaprasza wszystkich do przystąpienia do programu lojalnościowego – oprócz szeregu korzyści, z których mogą czerpać uczestnicy, dla kawoszy prawdziwą gratką będzie bez wątpienia kawa w prezencie. Mogą liczyć na nią wszyscy posiadacze TchiboCard! W jaki sposób ją otrzymać?

Darmowa kawa dla uczestników programu lojalnościowego Tchibo

Aby otrzymać darmowy napój, trzeba lubić kawę i pić ją często – to wystarczy! Wszyscy uczestnicy programu lojalnościowego Tchibo mogą bowiem aktywować na swoim smartfonie CoffeeCard. Umożliwia ona zbieranie pieczątek – za każdą kupioną kawę w barze kawowym otrzymuje się jedną pieczątkę. Po uzbieraniu dziesięciu – jedenasta kawa jest prezentem od marki. Każdy gość może wybrać dowolny rodzaj napoju i dobrać do niego ulubione dodatki. Szczegóły promocji można znaleźć na stronie https://www.tchibo.pl/-c400016965.html. Warto zwrócić uwagę, że darmowa kawa nie jest jedynym magnesem, który przyciąga do wyrobienia własnej TchiboCard!

Na jakie przywileje mogą liczyć posiadacze karty lojalnościowej TchiboCard?

Program lojalnościowy Tchibo to przede wszystkim tańsze zakupy! Uczestnicy mogą liczyć na o wiele niższe ceny nie tylko produktów sprzedawanych poza sezonem lub końcówek serii, ale przede wszystkim nowości i produktów z oferty specjalnej. Co więcej, jeśli dokonają zakupów przez internet, nie zapłacą nic za przesyłkę! Nie ma limitu wartości koszyka lub miesięcznej liczby przesyłek – przy każdych zakupach dostawa, za którą normalnie płaci się 12,50 zł, jest gratis. A jeśli przy rejestracji podadzą swoją datę urodzin oraz adres e-mail to mogą się spodziewać bardzo atrakcyjnej niespodzianki.

Zadowolone będą również osoby, które często kupują w Tchibo – każdy wydana złotówka (zarówno on-line, jak i w sklepach stacjonarnych) to punkt lojalnościowy zwany ziarnem, który następnie można przeliczyć na zniżki za zakupy. Jeśli uzbiera się ich odpowiednio dużo, można za całe zakupy zapłacić ziarnami! Na dodatek od niedawna, wszyscy posiadacze ekspresu Esperto, za zakup dowolnej kawy lub akcesoriów kawowych otrzymają 10 razy więcej punktów lojalnościowych, no a czym więcej punktów tym więcej zniżek.

Skoro na początku była mowa o kawie, na końcu również warto o niej wspomnieć. Już wkrótce, od listopada, Tchibo przygotowuje nowe benefity na kawę i kapsułki Cafissimo. Dotychczasowe Święto Kawy, tak lubiane przez klientów Tchibo, będzie dostępne tylko dla posiadaczy karty. Tym bardziej warto dołączyć do programu!

Materiał partnera

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz