Uwodzicielska bielizna wyznaczająca trendy

Bielizna to jeden z podstawowych elementów kobiecej garderoby. Nie sposób nie zauważyć ile uwagi przykuwają do tego elementu przedstawicielki płci pięknej. Bardzo ważnym czynnikiem jest jej odpowiednie dopasowanie, acz bielizna spełnia także funkcję estetyczną. Wybór dotyczący tego elementu garderoby jest ogromny – marki prześcigają się w ofertach kreując coraz nowsze kolekcje. Jedną z najbardziej nowatorskich propozycji, która podbija modowy rynek jest kolekcja ekskluzywnych stringów od renomowanej marki Ewa Bien z którą można się zapoznać poprzez stronę internetową - https://ewabien.com/pl/figi/stringi.html.

bielizna

Ewa Bien – prestiż oraz ekskluzywność

Ewa Bien to marka ekskluzywna, która swymi odważnymi i innowacyjnymi kreacjami od lat sukcesywnie podbija rynek modowy. Misją marki jest wydobycie tkwiącego w każdej kobiecie piękna oraz jej niepowtarzalności. Zaskakujące połączenia barw, nietuzinkowa kolorystyka oraz stonowana elegancja – te cechy wyróżniają tytułową markę pośród konkurencji. Innym – szalenie istotnym walorem jest przywiązanie szczególnej uwagi kreatorów do każdego, nawet najdrobniejszego detalu w procesie produkcyjnym. Począwszy od stworzenia projektu, poprzez wybór materiału, na produkcji kończąc – każdy z tych elementów jest ukoronowaniem ciężkiej pracy wielu osób odznaczających się profesjonalizmem. Wielu ekspertów w branży modowej twierdzi, iż moda dotycząca bielizny w naszym kraju jest dość hermetyczna oraz opieszała – tezie tej zaprzecza Ewa Bien, a najlepszym tego przykładem jest wspomniana na wstępie nowa kolekcja stringów.

Ewa Bien

Kolekcja podbijające kobiece serca

Kolekcja stringów podbija kobiece serca i co istotne – męskie spojrzenia. Biorąc pod uwagę fakt, iż stringi są ulubioną kategorią bielizny damskiej dla panów twórcy kolekcji postanowili stworzyć kolekcję szczególną oraz unikatową. Podczas tworzenia projektu stylistom przyświecały dwa fundamentalne hasła – uwodzicielstwo oraz zmysłowość. Atutem odróżniającym kolekcję od tegorocznych dokonań konkurencji jest świadome użycie minimalnej ilości najwyższej klasy materiału. Pochodzi on od światowych i renomowanych producentów i jest bardzo delikatny oraz przyjemny w dotyku. Na szczególną uwagę zasługuje mnogość rozwiązań kolorystycznych oraz niepowtarzalne użycie form. Tego typu rozwiązanie to znakomity pomysł na romantyczną randkę, która pozwoli uwypuklić wszelkie atuty kobiecości i zmysłowości. Z kolekcją stringów – a także pozostałą częścią oferty można zapoznać się pod następującym adresem - https://ewabien.com/.

 

Artykuł sponsorowany

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz