Ubierz swojego mężczyznę na lato – najlepiej tak, żeby myślał, że to jego pomysł

O tym, że panowie są oporni na wiedzę o modzie, wie każda kobieta, która próbowała przekonać swojego partnera do noszenia mokasynów. Prezentujemy 3 sprytne sztuczki, które zmienią zwykłego faceta w stylowego mężczyznę.

– Świat mody męskiej jest prostszy niż mody kobiecej, a mimo to nagminnie chodzimy źle ubrani – zauważa Marcin Kasprzak, redaktor naczelny miesięcznika „Logo”. – W lipcowym numerze zebraliśmy najczęstsze stylistyczne wpadki, które spotykamy na co dzień. Dajemy też wskazówki, jak ich uniknąć – dodaje.

Stylowy mężczyznaDlatego w przypadku 99% mężczyzn jedyna nadzieja jest w ich życiowych partnerkach – tylko one mogą sprowadzić zbłąkane dusze na właściwą drogę. Drogie Panie, prezentujemy Wam trzy sztuczki, które ułatwią wykonanie tej niewdzięcznej misji!  

1. Doradzaj, nie decyduj…

…albo niech przynajmniej tak mu się wydaje. Na zakupach używaj konkretnych argumentów. Nie zadziałają uwagi w stylu: „To jest brzydkie i niemodne” i „Jak ładnie wyglądasz!”. Spróbuj raczej: „W tej koszuli widać, że przypakowałeś!” albo „W tych dżinsach możesz pójść i do pracy, i na obiad z rodzicami”. Facet musi mieć konkretny powód, żeby kupić nowe ubrania. Zwłaszcza takie, których nie chce kupować.

2. Zwracaj uwagę na stylowo ubranych mężczyzn

Widząc mężczyznę w dobrze dobranej koszuli, powiedz swojemu partnerowi, że on wyglądałby w niej dużo lepiej. Możesz reagować podobnie na jego idoli. Jeśli jest fanem piłki nożnej, to nie szczędź pochwał pod adresem ubioru Ronaldo i Krychowiaka, a zacznie brać z nich przykład.

3. Praw mu komplementy, kiedy dobrze się ubrał

Modny wygląd nie jest zwykle priorytetem mężczyzny, dlatego krytyka ubioru nie działa. Znacznie ważniejsze jest samopoczucie, dlatego, zamiast krytykować jego kiepskie wybory, lepiej…. komplementować go wtedy, kiedy wygląda dobrze.

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz