Ponadczasowy loft. Zobacz inspiracje

​​

Mieszkanie w stylu loftowym to mocny trend ostatnich sezonów. Proste, surowe wnętrza wykonane z naturalnych materiałów zyskały wielu fanów. Z nami poznacie najfajniejsze inspiracje na mieszkanie w tym stylu!

Cegła i drewno

Jeśli myślimy o lofcie, to pierwsze co przychodzi nam do głowy to drewniane meble oraz ściana wykonana z cegły. To wciąż najmodniejsze połączenie, które świetnie sprawdzi się nie tylko w dużych przestrzeniach, ale też małych mieszkaniach. Żeby nie przytłoczyć mniejszego wnętrza, postaw na akcenty – jedna ściana wykonana z cegły, drewniana podłoga. Nadasz mieszkaniu sznyt bez zbędnego ograniczania przestrzeni.

bed loft

zdjęcie: pinterest.com

Oświetlenie jak z fabryki

Podczas gdy w innych stylach raczej staramy się ukrywać widoczne kable, to w idealnym lofcie wszystkie instalacje są na wierzchu! To podkreśla surowość i industrialność wnętrza. Najlepszym wyborem będą lampy wyglądające jak ledwo co wyjęte z magazynu czy dużej fabryki – ciężkie, industrialne.

Jadalnia to podstawa

Jadalnia w loftowym stylu to marzenie wielu z nas. Na szczęście urządzenie jej w tym klimacie nie jest wcale nie jest takie trudne! Designerskie stoły do jadalni to najlepszy sposób na stworzenie loftowego stylu. Drewniany, surowy blat o nieregularnych kształtach w połączeniu z metalową podstawą o nowoczesnej formie – to idealny wybór do industrialnej jadalni.

stół industrialny

Zdjęcie: Stół Industrial od polskiej marki hoom

Dodatki w surowym stylu

Mimo tego, że idealny loft to prosta przestrzeń bez zbędnych dodatków, to kilka nienachalnych gadżetów mogą dodatkowo zbudować klimat. Na przykład mały, biały dywanik wykonany z imitacji futra świetnie ociepli drewnianą podłogę. Ściany z cegły doskonale skomponują się z minimalistycznymi plakatami – na przykład z kultowych filmów.

A czym dla was charakteryzuje się idealny loft? Koniecznie dajcie nam znać!

 

Materiał zewnętrzny

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz