Oryginalne pomysły na suknie ślubne

Ślub to niesamowity, dla wielu ludzi wręcz najpiękniejszy moment w ich życiu. Jest on oznaką, a nawet swego rodzaju potwierdzeniem jak poważnie traktujemy nasz związek. Każdy element tego wspaniałego wydarzenia ma ogromne znaczenie, każdy z nich w dużej mierze wpływa na całościowy odbiór i przebieg tego dnia. Przykładowo moda ślubna; niektórym się wydaje ona nie mieć dużego znaczenia. Jakże ogromnym błędem jest rozumowanie tego typu. Przypatrzmy się temu nieco dokładniej.

Ceremonia ślubna dopięta na ostatni guzik

Będąc lub właściwie mając być panną młodą chcemy, aby stając na ślubnym kobiercu wszystko było idealnie, aby cała ceremonia i późniejsza impreza przebiegła dokładnie tak jak została ona wcześniej zaplanowana. Wróćmy więc pamięcią do na przykład ostatniego ślubu, w którym braliśmy udział. I co pamiętamy? Ogólnie imprezę, ceremonię i przede wszystkim ludzi i ich ubiór. Niezależnie od charakteru człowieka, niezależnie od tego, że ktoś nie zwraca specjalnie na to uwagi, ubiór się po prostu rzuca w oczy.

Moda ślubna daje wiele możliwości

Ostatnimi czasy tak zwana moda ślubna zyskuje na popularności. Dlaczego? Ano właśnie dla efektu wizualnego ślubu. Dlaczego więc niektórzy ludzie, chociaż na co dzień jeśli chodzi o styl ubierania się, są tak oryginalni, to już na ślubie (czyli tak ważnym dniu) wolą wyglądać dokładnie tak samo jak setki tysięcy innych ludzi? Najprawdopodobniej wynika to z braku świadomości, że istnieje wybór. A jak się okazuje, suknie ślubne dzielą się na mnóstwo rodzajów, naprawdę jest w czym wybierać. Równie ważna jest też bielizna, elementy ozdobne, fryzura, paznokcie. Oczywiście ogromne znaczenie przy doborze sukni ma również wygoda noszenia. Bo przecież chyba nie wyobrażamy sobie jakiegokolwiek dyskomfortu podczas tak pięknego dnia. Panowie młodzi mają nawet jeszcze większą dowolność, jeszcze większy wybór niż kobiety. Mogą ubrać garnitur, smoking, kamizelkę, frak. Opcji jest mnóstwo, ważną kwestią jest tylko (i aż) podejście, i to ono gra tu kluczową rolę.

Suknia ślubna, która zapadnie w pamięć

Przyjrzyjmy się na chwilę wielkim gwiazdom. Dlaczego na przykład Angelina Jolie ubrała na ślub suknię z przyklejonymi do niej rysunkami jej dzieci? Dlaczego suknia piosenkarki Mariah Carey była tak dobrze zapamiętana i omawiana w mediach? Dlatego, że były one oryginalne, zaprojektowane z pomysłem, bo te dwie wymienione gwiazdy chciały przełamać barierę nudnych sukni ślubnych. Jaki był tego efekt? Było o nich głośno, mnóstwo ludzi zakochało się w ich nietypowych kreacjach, po prostu dzięki dobremu, nieschematycznemu pomysłowi, te suknie i co za tym idzie - śluby na długo zagościły w pamięci ludzi na całym świecie.

Najważniejsze więc jest to, aby nie podchodzić do kwestii ubioru na ślub jak do rzeczy oczywistej, bo wcale to takie oczywiste nie jest. Przede wszystkim ubierajmy się tak jak nam to najbardziej odpowiada. Nie wybierajmy "takiej sobie" sukni czy garnituru, bo jest popularnej marki czy, bo po prostu jest modny. Oryginalność, niepowtarzalność jest warunkiem udanej imprezy. Tak więc wybierajmy zgodnie ze swoimi przekonaniami, w zgodzie ze sobą, a na pewno nasz ślub będzie wyjątkowy.

 

Materiał zewnętrzny

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz