O tym co w męskiej modzie piszczy

​Moda męska na przestrzeni ostatnich lat zaczęła się coraz bardziej zmieniać. Warto zwrócić uwagę też na fakt, że panowie sami baczniej zaczęli przyglądać się swojemu wyglądowi, co wcześniej nie było aż tak regularne. Jakie stylizacje wybierane są najchętniej? Na co zwrócić uwagę, dobierając strój do różnych okazji?

Wygodne stylizacje

Mężczyźni, niezależnie od wieku, są skłonni do wyboru luźnych stylizacji. Przy nieformalnych spotkaniach znacznie częściej stawiają komfort na pierwszym miejscu. Nie dziwi zatem fakt, że popularne bluzy męskie z kapturem w stylu "kangurki" dalej nie tracą na popularności. Są nie tylko wygodne, ale zapewniają odpowiednią warstwę ochronną i zachowują ciepło nawet w zimniejsze pory roku. Panowie decydujący się na tego typu bluzę doceniają jej uniwersalizm. Ta pasuje zarówno na co dzień, jak i podczas wycieczek górskich czy rowerowych. Jest to jeden z produktów, który warto mieć w swojej szafie.

Luźny styl zawsze w modzie

Panom lubujących się w luźnych ubraniach z pewnością spodoba się również kolejna propozycja, czyli loose jeans. Szerokie nogawki oraz niebanalny krój spodni sprawia, że jest to jeden z najwygodniejszych modeli. Brak skrępowania ruchów oraz dużo miejsca potwierdzają, że takie jeansy doceniają mężczyźni stawiający na niebanalne stylizacje. Produkt, będący świetną alternatywą dla klasycznych aranżacji, doskonale będzie pasował jako uzupełnienie wspomnianej wcześniej bluzy lub będzie nietuzinkowym elementem garderoby letniej.

Dodatki mają znaczenie

Warto jednak pamiętać, że moda męska nie opiera się wyłącznie na stylizacjach, związanych ściśle z odzieżą wierzchnią. Istotny element pełnią w niej również dodatki. Tu również warto poświęcić nieco więcej czasu na ich swobodny wybór. Dobrze dobrane, wygodne skarpety czy bielizna są tak samo ważne, jak reszta garderoby. Należy bowiem pamiętać, że te akcesoria również mają bezpośredni wpływ na komfort. Tak samo dobrze jest pamiętać o wyróżnikach, które mogą podkreślić styl. Do formalnych stylizacji można śmiało wybrać zegarek na bransolecie, a do sportowych - dedykowany zegarek lub smartwatch. Podstawą są również wygodne buty, dzięki którym będzie można pokonywać kolejne odległości.

Moda męska mimo wszystko stawia na wygodę i pełen komfort. Nie dziwi więc niesłabnąca popularność luźnych wariacji o oryginalnym wyglądzie z niebanalnymi grafikami czy hasłami. Wbrew pozorom panowie coraz bardziej zaczęli zwracać uwagę na to, co aktualnie noszą i dostosowują prawidłowo swój styl do sytuacji.

Artykuł partnera

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz