Co powinna zawierać torebka damska?

Torebka damska powinna spełniać dwa wymogi: musi być dopasowana do okoliczności oraz pomieścić wszystkie niezbędne kobiecie rzeczy. Niezależnie od tego, jaki ma rozmiar, torebka kobiety zadbanej, lubiącej dobrze wyglądać i przykładającej uwagę do pięknych dodatków, powinna być wykonana z trwałego i szlachetnego materiału. Najlepszym przykładem takiej torby jest damska torebka skórzana, w której znajdują się tylko podstawowe rzeczy, ale również dodatki, które mogą okazać się najpotrzebniejsze w najmniej spodziewanym czasie.

Damska torebka dopasowana do potrzeb

Damska torebka skórzana, niezależnie od modelu zawsze prezentuje się elegancko. Powinna być wykonana w zależności od potrzeb - na przykład z miękkiego i lekkiego kawałka skóry, odpowiedniego koloru - dziś czerń została wyparta przez granat, brąz oraz koniak i camel. Torebki damskie skórzane uszyte z dobrej jakości materiału będą trzymały kształt i będą pasować do większości stylizacji.  Warto zwrócić uwagę na takie szczegóły jak minimalistyczna linia, dbałość o detale oraz funkcjonalne rozwiązania w zakresie gospodarowania przestrzenią.

Wersja podstawowa torebki damskiej

W chyba każdej damskiej torebce znajduje się taka sama „bezpieczna baza”. Zalicza się do niej telefon, portfel, klucze, błyszczyk lub pomadkę oraz chusteczki higieniczne i antybakteryjny żel do rąk. W małej kieszonce torebki damskiej skórzanej idealnie zmieści się mały plaster w kolorze cielistym, który może pełnić wiele funkcji: od tradycyjnego opatrunku na obtartą piętę, przez usztywnienie złamanego paznokcia, po możliwość ukrycia nagłej niedoskonałości cery. Obowiązkowa jest mała butelka lub bidon z wodą.

Torebka damska w wersji rozszerzonej - ale nadal niezbędnej!

Nadal popularnym akcesorium w damskiej torebce jest zgrabny kalendarz książkowy, w którym można zrobić notatki długopisem. Dostępność nowoczesnych technologii spowodowała potrzebę posiadania powerbanka, który podobnie jak smartfony lubi nagle się rozładowywać. Dlatego w torebce damskiej znajduje się kabel USB, który naładuje telefon zarówno w urzędzie, jak i restauracji czy stacji benzynowej. W większości damskich torebek znajdują się przekąski – paczka orzeszków lub zdrowy baton. Wśród innych przydatnych akcesoriów odnaleźć można także mini miarki, czy nawet podręczny zestaw do szycia – igły i nitki!

 

Artykuł partnera

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz