Biżuteria z szafirem - do czego i jak ją nosić?

Pierścionek z szafirem GOLD MONEY

Biżuteria jest chętnie wybieranym dodatkiem do stylizacji, zarówno przez panie jak i przez panów. Nasze gusta różnią się, to oczywiste, jednak niektóre rodzaje kamieni szlachetnych łapią za serce wszystkich niemalże w jednakowy sposób. Intensywnie błękitny, elegancki szafir może być zdecydowanie zaliczony do tej grupy - pasuje zarówno do codziennego stroju, jak i wieczorowej lub biznesowej kreacji. Możemy także znaleźć wiele ciekawych wyrobów jubilerskich, które łączą go z innymi kamieniami, a które świetnie pasują na prezent na istotne dla nas okazje. Dlaczego warto rozważyć wzbogacenie swojej kolekcji biżuterii o projekty z szafirem? Do jakich stylizacji będzie on pasował? Na jakie okazje możemy sprezentować go naszym bliskim?

1. Biżuteria z szafirem - dlaczego warto się na nią zdecydować?

2. Biżuteria z szafirem na co dzień - do jakich stylizacji pasuje?

3. Biżuteria z szafirem na specjalne okazje - czy nadaje się na prezent?

Biżuteria z szafirem - dlaczego warto się na nią zdecydować?

Kolczyki, naszyjniki czy pierścionki z szafirem i innymi kamieniami szlachetnymi to jeden z ciekawszych dodatków do stroju, na jakie możemy się zdecydować. Szczególnie ten pierwszy kamień wpisuje się w gusta wielu osób, głównie przez intensywną, błękitną barwę. Dodatkową zaletą szafiru jest również jego wszechstronność - w zależności od wielkości i oprawy może być zarówno biżuterią do noszenia na co dzień, jak i eleganckim dodatkiem do stroju wieczorowego czy biznesowego.

Biżuteria szafirowa jest również bardzo uniwersalna: pasuje zarówno paniom, jak i panom, w dodatku w wielu różnych odsłonach. W przypadku kobiet często możemy znaleźć ciekawe wzory kolczyków, naszyjników czy pierścionków, podczas gdy szafir w modzie męskiej szczególnie dobrze prezentuje się w formie spinek do mankietów i innych dodatków do garnituru, smokingu lub podobnego formalnego stroju. Kamień ten często jest również łączony z innymi, na przykład z brylantami.

Biżuteria z szafirem na co dzień - do jakich stylizacji pasuje?

Pierścionki z szafirem od jubilera GOLD MONEY są ciekawym wyborem i pasują do wielu stylizacji. Jeżeli lubimy wzory bardziej rozbudowane, eksponujące kamień lub też nawiązujące do stylu vintage, decydując się na założenie takiej biżuterii warto jest połączyć ją z prostym wzornictwem ubrania. Z kolei w sytuacji, gdy przemawia przez nas minimalizm, nieskomplikowaną i oszczędną w designie biżuterię możemy spokojnie wybrać do bardziej kolorowych czy wzorzystych tkanin.

Pierścionki z białego złota z kamieniami szlachetnymi świetnie sprawdzą się także w kreacjach wieczorowych, gdy chcemy zabłysnąć i z pełną świadomością wybieramy bardziej awangardowe stroje. Intensywny odcień szafiru będzie idealnie pasować do sukni w podobnym kolorze. Także panowie mogą z powodzeniem wykorzystać urok tego konkretnego kamienia szlachetnego, na przykład w formie spinek do mankietów.

Biżuteria z szafirem na specjalne okazje - czy nadaje się na prezent?

Biżuteria towarzyszy nam nie tylko na co dzień, ale również bywa prezentem dla bliskich nam osób, w szczególnych sytuacjach które chcemy zapamiętać na całe życie. Pierścionki zaręczynowe z szafirem są ciekawą opcją dla panów poszukujących unikatowego egzemplarza dla swojej drugiej połówki. Dodatkowo dobrze współgrają także z obrączką, jeżeli nosimy obydwa pierścionki na jednym palcu. Szafir może być dobrym wyjściem także jako prezent na komunię, rocznice ślubu i innych ważnych dla nas wydarzeń lub też "okrągłe" urodziny, które chcemy szczególnie świętować.

Artykuł sponsorowany

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz