Akcesoria do hybryd, dzięki którym stworzysz w domu swój własny salon kosmetyczny

​Robienie manicure w domu to duże ułatwienie, szczególnie jeśli mówimy o stylizacji hybrydowej czy żelowej. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możesz wykonywać ją sama, oszczędzając czas i pieniądze na wizyty w salonie. Oprócz samych lakierów potrzebne są do tego także odpowiednie akcesoria do paznokci. Niektóre z nich wydają się wręcz niezbędne, inne nadadzą odrobiny profesjonalizmu całemu procesowi malowania paznokci.

Podstawowe akcesoria do hybryd

Niezależnie od techniki, jaką wykorzystujesz podczas manicure`u, niektóre akcesoria do hybryd są po prostu niezbędne. Przykładem jest pilniczek do paznokci, dzięki któremu uzyskujesz pożądaną długość i kształt płytki. Do przygotowania przed malowaniem przydają się także patyczki do odsuwania skórek, cążki czy bloczki polerskie. W przypadku lakierów hybrydowych powinnaś mieć także bezpyłowe waciki.

Wszystkie te akcesoria do paznokci służą bezpośrednio do wykonywania stylizacji. Są jednak również takie, bez których mogłabyś się obejść, ale wprowadzają wyjątkową atmosferę i nadają całemu procesowi profesjonalnej otoczki. O jakich akcesoriach mowa?

Fartuszek, który zabezpieczy Twoje ubranie przed zabrudzeniem

Aby zachować czystość i porządek podczas malowania, użyj ochronnego fartuszka. Stworzony specjalnie do manicure`u, ma pojemną kieszeń z przodu, w której zmieścisz akcesoria do paznokci, by mieć je zawsze pod ręką. Dzięki specjalnie regulowanemu paskowi na szyję, idealnie dopasujesz fartuszek dla siebie.

Stylowy fartuch sprawi, że lakiery i inne preparaty nie zabrudzą Twoich ubrań. Po każdej stylizacji będziesz mogła go wyprać i na nowo cieszyć się jego eleganckim wyglądem. Takie rozwiązanie przyda się nie tylko podczas malowania Twoich paznokci, ale także wtedy, kiedy wykonujesz manicure komuś.

Miękkie i delikatne ręczniki do dłoni

Manicure to nie tylko malowanie paznokci. To proces, który rozpoczyna się często zmiękczającą kąpielą dłoni. Po tym niezbędne jest osuszenie rąk ręcznikiem. Możesz także rozłożyć jeden na stoliku i ułożyć na nim wszystkie akcesoria do paznokci. Dzięki temu łatwiej utrzymasz porządek, czystość i higienę podczas całego zabiegu.

Po wszystkim wystarczy zwinąć tkaninę i wrzucić ją do pralki. Warto mieć jeden ręcznik używany tylko podczas stylizacji paznokci. Wybierz taki, który jest dobrej jakości — wykonany z bawełny i miękki. Pielęgnacja dłoni będzie z nim o wiele przyjemniejsza.

Wyjątkowa podkładka do robienia zdjęć Twoich stylizacji

Oprócz praktycznych i przydatnych przyrządów są też takie akcesoria do paznokci, które stanowią jedynie miły dodatek. Jeśli lubisz chwalić się swoimi stylizacjami na portalach społecznościowych, przyda Ci się specjalna podkładka do robienia zdjęć. Dzięki niej wszystkie będą utrzymane w takim samym stylu, a Ty stworzysz z nich miłą dla oka zawartość w social mediach.

Jak widzisz, są akcesoria do paznokci, z którymi możesz stworzyć we własnym domu namiastkę prawdziwego salonu kosmetycznego. Wybierz z nich produkty, które najbardziej Ci się podobają i które możesz wykorzystać także u siebie. Możesz używać profesjonalnych akcesoriów, nawet jeśli jesteś tylko paznokciową amatorką!

Artykuł partnera

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz