Catering wigilijny już w prawie każdej firmie - tradycja, czy nowy trend?

Spotkanie opłatkowe, a może zmyślnie poprowadzona impreza integracyjna związana ze świąteczną tradycją - sam wybierasz odpowiednią nazwę, ale czy tylko to ma znaczenie? Tak naprawdę nieważne, jak nazwiesz swoją wigilię firmową. Za każdym razem pamiętaj o tym, żeby zadbać o każdy szczegół i poczęstować swoich pracowników, czymś co naprawdę dobrze smakuje. Z cateringiem, nawet wymyśle menu i konieczność przygotowania nowoczesnych potraw nie staje się czymś, co zajmuje niepotrzebnie dużo czasu. Bo impreza firmowa może być miłym akcentem nie tylko dla pracowników, ale i kadry zarządzającej, pod warunkiem, że część działań zlecisz na zewnątrz.

Spotkanie opłatkowe nie takie straszne - poproś o wsparcie firmę cateringową!

To prawda, że w dobie coraz częstszej i mocniejszej tradycji dbania o pracowników i o relacje partnerskie, firmy chętniej niż kiedyś organizują różnorodne spotkania i imprezy integracyjne dla pracowników każdego szczebla. W okresie przedświątecznym takich spotkań jest naprawdę sporo, a wiele z nich ma charakter wigilii firmowych, na których nie może zabraknąć nie tylko dobrej zabawy i uśmiechu, ale przede wszystkim także smacznych dań odpowiadających gustom wszystkich zaproszonych osób.

Samodzielnie taką imprezę organizuje się trudno, z wielu powodów. Przede wszystkim ze względu na czas, którego w okresie przedświątecznym jest wyjątkowo mało. Koniec roku to bowiem dla wielu firm liczne podsumowania, zamykanie budżetów, ofertowanie na kolejny rok i sporo innej, papierkowej roboty. Impreza firmowa w natłoku takich codziennych obowiązków spada na drugi i dalszy plan. To szkodzi nie tylko noworocznym nastrojom, ale także wspomnianym relacjom.

Przeszkodą w samodzielnej organizacji spotkania opłatkowego będą także moce przerobowe i umiejętności organizatorów. Powiedzmy sobie szczerze: nie każdy pracownik zatrudniony w dziale HR lub zajmujący się organizacją imprez firmowych musi i ma odpowiednie kwalifikacje oraz umiejętności niezbędne do przygotowywania skomplikowanych potraw, które są twierdzą spotkania opłatkowego. Dlatego, gotowanie i spełnianie kulinarnych potrzeb innych, lepiej zostawić profesjonalistom!

Catering wigilijny - moda, czy konieczność?

Choć wiele firm korzysta z cateringu głównie dlatego, że podobne działania prowadzi ich konkurencja to jednak warto podkreślić, że to wspomniana konieczność staje się głównym priorytetem w wyszukaniu odpowiedniej firmy. 

Korzystając z usług profesjonalnej firmy cateringowej mamy możliwość sięgnięcia po tradycyjne smaki, potrawy w zupełnie nowej odsłonie lub nowoczesne połączenia klasycznych składników. W ofercie firm specjalizujących się w dostawach cateringowych spotkamy dania dla wegetarian i inne specjalistyczne menu. Dlaczego to ważne? 

Wiedza o potrzebach, zainteresowaniach i diecie Twoich pracowników daje im pewność, że nie tylko czerpiesz z ich umiejętności, ale także traktujesz ich wyjątkowo personalnie i sympatyzujesz z ich potrzebami.

Co więcej, catering na wigilię Warszawa nie jest drogi, a usługa kompleksowa. Bo zamówienie to nie tylko pyszne dania, ale również zastawa, stoły i czy serwetki. Można śmiało stwierdzić, że to duży problem z głowy. Już wiesz, dlaczego warto?

Pamiętaj, że dobrze zorganizowane spotkanie opłatkowe to dobry wstęp do nowego roku i pogłębiania relacji z pracownikami. Świąteczny nastrój możesz mieć w swojej firmie na wyciągnięcie ręki!

​Artykuł partnera

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz