Maciej Dowbor przeszedł niemałą metamorfozę. "Młodszy o 20 lat!"

Maciej Dowbor od jakiegoś czasu kłóci się ze ścianami, nosząc długie, siwe włosy. Jego wizerunek był często wyśmiewany przez żonę i internautów. Jak widać, Katarzyna Dowbor wzięła sobie te słowa do serca. Jej syn przeszedł odważną metamorfozę. Jest nie do poznania

Joanna Koroniewska Dowbor i Maciej Dowbor od lat są jedną z najbardziej lubianych par w polskiej telewizji. Gwiazdorska para od czasu wybuchu pandemii koronawirusa prowadzi na Instagramie program "Domowki u Dowbora". Z wybranymi gośćmi rozmawiają po godz. 22.00.

Fani Macieja Dowbora mogli wyłapać każdy szczegół wyglądu Macieja Dowbora dzięki nagraniom, zdjęciom i częstym relacjom. Postanowił zmienić fryzurę ku przerażeniu swojej żony. Gwiazdor "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" potrafił zaskoczyć internautów, choć nikt się tego nie spodziewał.

Prezenter w końcu wybrał się do fryzjera. Oto krótki filmik, na którym widać przemianę przed i po. Został on zamieszczony na Instagramie. Internauci byli zszokowani jego przemianą, sądząc, że mąż aktorki odmłodniał po 20 latach.

Internauci są zafascynowani metamorfozą Macieja Dowbora. Popularnością cieszyła się również jego dobrze przystrzyżona broda.

Więcej wiadomości i plotek ze świata gwiazd znajdziesz na https://spokeo.pl/plotki

Maciej Dowbor

Pudelek przeprasza Joannę Koroniewską & Macieja Dowbora za naruszenie ich dobrego imienia

Pudelek.pl (Wirtualna Polska Media), opublikował przeprosiny dla Joanny Koroniewskiej-Dowbor i Macieja Dowbora w związku z publikacjami naruszającymi ich dobre imię. Oświadczenie to jest efektem przegranego procesu sądowego. Z naszych informacji wynika, że firma musi zadośćuczynić i zapłacić odszkodowanie w wysokości 145 tys. zł.

Oświadczenie, opublikowane w czwartek, pojawia się zaraz po wejściu na stronę główną Pudelka. Wynika z niego, że serwis przeprosił za "bezprawne naruszenie" dóbr osobistych Joanny Koroniewskiej Dowbor i Macieja Dowbora - ich dobrego imienia, godności i prywatności.

Portal został pozwany przez aktorkę i prezentera. Oświadczenie jest wynikiem przegranego procesu. Jego pełna treść brzmi następująco: "Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie, administrator portalu pudelek.pl, na którym ukazały się artykuły dotyczące Joanny Koroniewskiej-Dowbor (oraz Macieja Dowbora) oświadcza, że zawarte w publikacjach stwierdzenia i sugestie dotyczące życia osobistego Joanny Koroniewskiej-Dowbor/Macieja Dowbora są nieprawdziwe i pozbawione jakichkolwiek podstaw faktycznych, a także naruszają ich dobre imię." W/w przeprasza Joannę Koroniewską-Dowbor i Macieja Dowbora za spowodowanie utraty przez nich godności, dobrego imienia i prywatności.

Oświadczenie to zostało opublikowane w związku z przegranym procesem sądowym. Odkryliśmy, że dotyczy ono tekstu z serii opublikowanej w latach 2012-2017. Będzie ono dostępne na stronie internetowej przez siedem dni (do poniedziałku). Firma musi też zapłacić 145 tys. zł tytułem odszkodowania i zadośćuczynienia.

Więcej artykułów znajdziesz na spokeo.pl

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz