Gwiazdy ugotowały dla bytomian

W sobotę klienci Agory Bytom spotkali się z gwiazdami „Masterchefa Juniora”. Jako pierwsi pokaz umiejętności kulinarnych dali uczestnicy programu - Amelia Gardaś i Mateusz Truszkiewicz. Mali kucharze zaproponowali grillowaną brzoskwinię i bruschettę. Goście Agory Bytom skosztowali również dań przygotowanych przez Mateusza Gesslera. Kucharz, restaurator i juror przygotował schab marynowany z kolorowymi paprykami, a także apetyczne mini burgery. W sumie Agora rozdała kilkaset porcji wykwintnych dań, przygotowanych przez mistrzów kuchni.

W gotowanie zaangażowali się również najmłodsi klienci Agory Bytom - przygotowali muffiny, tortille, zdrowe sałatki, spróbowali nietypowych owoców i warzyw. Dużym zainteresowaniem cieszyło się widowiskowe przygotowywanie lodów z użyciem ciekłego azotu.

W Agorze Bytom odbył się też finał konkursu zorganizowanego na Facebooku galerii handlowej. Dwie rodziny zmierzyły się w rywalizacji kulinarnej. Ich zadaniem było ugotowanie dania z produktów, które znajdowały się w tajemniczej skrzyni. Nagrodami dla obu par był sprzęt AGD.

Wykwintne dania

- Agora Bytom udowodniła, że gotowanie może rozwijać kreatywność i zbliżać do siebie rodziny. Ogromne zainteresowanie wydarzeniem pokazuje, że takie inicjatywy mają sens i są potrzebne. Dziękujemy za wspólną zabawę – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino, galeria sztuki i sala widowiskowa. Z galerią sąsiaduje również parking na 800 samochodów. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na https://styl.fm/ >>

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz