Edyta Pazura nie użyła ani jednej uncji makijażu! Do internetu trafiło zdjęcie, a w opisie znalazła się krytyka mężczyzn!

Edyta Pazura podzieliła się wyjątkowym zdjęciem w swojej galerii na Instagramie. Żona Cezarego Pazury pokazała się swoim fanom bez makijażu i z rozpuszczonymi włosami. W opisie pod naturalnym zdjęciem pochwaliła swojego męża i skrytykowała zachowanie innych mężczyzn. 

Edyta Pazura bez makijażu

Gwiazdy częściej niż kiedykolwiek pokazują swój prawdziwy wygląd bez użycia filtrów czy photoshopa. Edyta Pazura jest jedną z wielu, która publikuje zdjęcia saute. Na instagramowym koncie kobiety można zobaczyć podobne zdjęcie. Żona Cezarego Pazury podzieliła się zdjęciem, na którym siedzi w ogrodzie z rozpuszczonymi włosami i bez makijażu. 

Widzimy, że zdjęcie zostało zrobione przez męża kobiety. Pazura napisała post, w którym pochwaliła swojego męża i skrytykowała innych mężczyzn. Dlaczego? Żona Cezarego Pazury zwróciła uwagę na sposób, w jaki mężczyźni zwracają się do kobiet. 33-latka przyznała, że jej partner mówi do niej z szacunkiem, ale na podstawie tego, co słyszy na mieście, "włosy na ramieniu stają dęba". 

Tak to ja. Bez makijażu i na dodatek z odżywką na włosach. Zdjęcie zrobił mi moją ukochaną Mamyia 645 Mąż: partner, przyjaciel, ziomek, towarzysz niedoli.
Co go wyróżnia? A no to, że odzywa się do mnie z wielkim szacunkiem, czego można szukać jak igły w stogu siana w obecnych czasach. Jako wolny słuchacz wszystkiego tego, co się dzieje w: galeriach, sklepach czy na stacjach benzynowych włosy na rękach stają dęba. Drodzy Panowie można powiedzieć: „podaj mi proszę” zamiast „weźże to” albo „podejdź proszę” zamiast „chono tu k…” - napisała pod zdjęciem.

Czytaj więcej o: Edyta Pazura

Edyta Pazura prywatnie

Edyta Pazura zdobyła sławę po ślubie z Cezarym Pazurą, uwielbianym polskim aktorem. Para pobrała się w maju 2009 roku. 26-letnia kobieta i jej mąż mieli już trójkę dzieci: Ritę, Antonioniego i Amelię. Pazura, podobnie jak jej mąż, może się teraz cieszyć licznym gronem fanów. Żona gwiazdora jest aktywną użytkowniczką sieci. Utrzymuje kontakt ze swoimi fanami i dzieli się z nimi kawałkiem swojego życia. Instagramowa galeria kobiety stała się viralem za sprawą szczególnie ciekawego kadru! 

Konto Pazury na Instagramie obejrzało prawie 230 tysięcy osób. Komentarze zalewają najnowsze zdjęcie kobiety w stroju kąpielowym. Figura 33-latki zachwyca internautów! Posypały się liczne komplementy! 

Autor

Redakcja

funner.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz